Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Szoktatok tornadresszb...

Lányok! Szoktatok tornadresszben tornázni?

Figyelt kérdés
Itt gondolok az iskolai tornaórára meg arra amikor önként jártok valahova sportolni vagy elmentek kocogni vagy konditerembe vagy egyéb más sportoknál vesztek fel tornadresszt? Csak mert én szoktam hordani tornadresszt ha itthon tornázok a szobába akkor csak az van rajtam a kényelem miatt ha eljárok kocogni vagy bringázni alá öltözetként hordom. De olyan is volt hogy nyáron estefelé kimentem a falu határába és ott kocogtam egyszál dresszbe mert ott a kutya se látott és levehettem a pólót nadrágot hogy ne süljek bele. 19/L
2012. márc. 11. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szinte mindig húzok magamra tornadresszt, iskolába nálunk nem kötelező a lányok közül csak 3 an hordjuk. Amikor meleg van a tesiterembe akkor nem veszünk rá semmit, meg az iskola udvaron se ha már ilyen 25 foknál melegebb idő van.

Szertornán mondjuk kötelező és nem is öltözhetünk rá így végül is megszoktam. Ha nyáron elmegyek kocogni akkor sokszor csinálom azt hogy nem veszek alá bugyit melltartót és fölé sem veszek semmit ilyenkor lemegyek a tópartra futok kb 2 km távot majd megmártózok a tóba óvatosan és úszok is egy hosszt benne. utána a sziklákon napozok hogy megszáradjak és kényelmesen hazasétálok. Persze akkor csak rövidujjú dresszekbe megyek mert csak kétszer játszottam meg azt hogy a hosszú ujjú fekete dresszemben mentem le 35 fokos kánikulába akkor elég kényelmetlen volt de legalább nem sültem meg hazafelé amikor a vizes dresszbe sétáltam hazafelé és szinte mindenhol hűsített. 17/L

2012. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyári szüneteket általában vidéken, a családi nyaralóban töltöm, ott akárhányszor akármit mozgok, mondjuk ez nálam is általában futás, akkor én is mindig csak egy dresszben vagyok. A végén beállok a kerti zuhany alá, majd abban fekszek ki a napra, míg meg nem száradok.


Év közben az iskolában csak a télen használom, akkor is aláöltözetnek, hogy ne fázzak meg. Kondizni nem járok, itthon néha tornázom egy kicsit, akkor is csak ezt kapom fel.

16/L

2012. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam otthon tornázni a szobámban, ilyenkor felveszem az egyik használtabb dresszt. De rendszeresen futok is ilyenkor inkább csak a fekete színűt szoktam (ez mégse olyan hivalkodó). Viszont hosszú-ujjú szóval futottam már este a városban is ebben. Nem zavartattam magam. Tavasszal, ősszel hasonló fekete cicanadarágot is vettem alá.

Sokan pólóban meg pamut cuccokban futnak, én is így csináltam sokáig, hát mint a csatak úgy érkeztem haza mindig. Kellemetlen ahogy a vizes póló rátapad az ember testére, szörnyű. Aztán próbából kipróbáltam én is a tornadreszt (persze eleinte elhagyott területen) és rájöttem hogy ha izzadok is annyira légáteresztő a menetszélben hogy alig izzadok le, nagy melegben kellemesen hűsít. Szóval nem kell egyből a zuhany alá menni. Ha egy kicsit le is izzadtam akkor is a napon percek alatt megszárad.Megjegyzem hosszú tapasztalatszerzés után, úgy döntöttem nem veszek fel alá pamut bugyit, se otthon a gyakorlásközben, se az RSG-n se futásközben, mert a kutya se nézi, de én érzem ha beleizzadok, vagy bevág elmozdul és kellemetlen :S

Azért örülök hogy nem csak én vagyok aki dresszben futkározik :P


17/L

2012. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szoktam dresszben tornaórán lenni ,de csak nyáron .Mert a teremben elég meleg szokott lenni.Nem szoktam alá semmit sem venni.Ha félre csúszik lent ,ha bevág nem nagyon zavar a gyakorlatok közben,mert csak 10 fiú van az osztályunkban a 32 főből.Nem vagyok az a szégyenlős fajta.Kocogáshoz egy kis pólót húzni szoktam mindig pluszba rá .Hogy az izzadságom feligya.

14L

2012. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen szoktam. Az iskolában csak ritkán hordom főleg alá öltözetnek.

Egyébként itthoni tornázásra mindig dresszt használok, a szellőzése miatt. Van amikor kora este főleg nyáron kimegyek futni a faluhatárba akkor csak dresszben indulok el. Ha nagyon meleg van tehát estefelé is ilyen 30 fok felett van akkor még nadrágot sem veszek rá és akkor hosszú ujjú dresszt veszek fel és bugyit meg melltartót sem veszek alá. Hogy ez miért jó? Azért mert jobban szellőzik és az izzadság jól elpárolog rajta ahogyan korábban is mondták így nem tocsogok mikor sétálok. Az utcán senki nem néz meg mert többnyire öregasszonyok által lakott helyen szoktam kocogni mert ott nincs forgalom van földes út ami egészségesebb mint az aszfalt.

Egyébként időnként az unokanővéremék maszek konditermébe is szoktam lenni időnként ott többnyire csak ketten vagyunk ott is csak dressz van rajtam a futógépen meg a szobabiciklizés közben is plusz kardiózni is szoktam meg kisebb súlyokat is emelgetek. Amikor itthon a szobámba tornázok akkor is csak dresszt hordok de van hogy meztelenül csinálom amikor üres a ház. Amikor meleg van akkor többnyire hosszú ujjú dresszt veszem fel mert kint letusolok a kerti tusnál és akkor mivel a hosszú ujjú dressz gyakorlatilag minden testrészemet érinti így jól le lehet hűsölni és nagyon kellemes érzés. 17/L

2012. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!