Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az gáz ha a barátnőmet nemtudo...

Az gáz ha a barátnőmet nemtudom lenyomni balkézzel szkanderban?

Figyelt kérdés
Jobb kézzel széplassan... És látszik hogy direkt nem nyomja teljes erőből... Egyszer feljött, hogy na ki az erősebb és viccből szkanderoztunk...és nagyon meglepődtem, mert nem egy nagyon izmoslány...inkább átlag...

2012. júl. 25. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Bizony, hogy gáz.
2012. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De azért valahogy csak le tudod birkózni?
2012. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget. Egy nőismerősöm fekvenyom, országos eredményei is vannak. Mesélte, hogy valami konzerv tetejét nem tudta lecsavarni, a párja meg simán, holott fekvenyomásban ő bőven ráver a párjára, aki egyébként nem edz semmi komolyat. Szóval valamelyik izomcsoportja erősebb az egyik embernek, mint a másik... Ha rendszeresen, mindenben erősebb, és ezt érezteti veled, az gáz. Ha te lennél mindenben erősebb, jobb, és ezt éreztetnéd vele, az is gáz lenne. Egyébként meg ezen nem múlik önmagában semmi.
2012. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gyengébb nálam fizikailag, de valahogy a szkander... :DD
2012. júl. 26. 10:15
 5/10 dirtboy ***** válasza:
82%

off

hogy van az hogy kérdezel valamit aztán ha neked nem tetszik a válasz akkor az le van pontozva?

aki meg azt írta hogy nem gáz az meg fel.

most nem értem miért kell lepontozni azt aki elmondja a saját véleményét.

azt várod hogy mindenki azt mondja hogy nem gáz?


on

szerintem ha nem erősportoló nem szkanderezik,kondizik,vagy erősíti az izmait akkor igen is gáz ha agy férfit le tud nyomni egy nő.

én a kondis éveim előtt is a kis gizda testemmel simán lenyomtam volna még nagyobb darab csajokat is akik nem erősítenek.

pedig 1 szál bél voltam.

ott süllyedtem volna el szégyenemben ha lenyom az emberi faj gyengébbik neme.


nyugodtan lepontozhatsz ha neked úgy jobb,mert nem azt írtam hogy nem gáz.

2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
hát öregem egy csaj lenyom szkanderba szép...gyökér
2012. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja ge.ci cink
2012. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam a volt barátnőmmel. Én jobb kezes vagyok, ő meg bal, tehát neki az az erősebb karja, mint ami nekem a gyengébb. Pincérnőként dolgozott, bal kézzel horta ki a tálcákat, és a sörösrekeszeket is pakolgatta rendesen évekig. Egyszer szóbakerült a téma a szkanderről, és én meg kihívtam. Azt mondta nyomjuk ballal, mert az az erőseb karja. A lány vékony egyébbként, tipikus model alkat, de életem legnagyobb beégése volt, mert nem bírtam lenyomni. Először hagyta hogy menjen a karja lefelé de csak picit. Már akkor égtem, hogy csak egy hajszálnyival vagyok erősebb. Azután rákapcsolt, láttam hogy még jobban erőlködik, rendesen remegett is közben úgy nyomta, de én is, mert már nem ment lejjebb a karja utána, és abból a pózból már nem tudtam lejjebb nyomni, pedig úgy nyomtam, mint még soha. Végül kb 1 perc után feladtuk, döntetlen lett. Mondani lehetne, hogy én vagyok a gyenge biztos, de fiukkal már sokszor szkanderoztam, és kb. átlag erőm van, sokszor vesztettem, de sokszor nyertem is, nem vagyok gyenge. De abban a lányban olyan erő volt, hogy soha életemben nem hittem volna. Olyan égés volt, ami maradandó mentális károsodást okozott, teljesen másképp néztem már rá. Nem változott semmi a kapcsolatunkban ezzel, de nem annyira éreztem magam férfinak már utána, pedig soha nem hozta fel, hogy nem vagyok erősebb nála, pedig úgy féltem, hogy ezt elmeséli egyszer a közös barátaink elött, vagy poénból kihív elöttük szkanderozni.
2013. jún. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
utolsónak üzenném,de annyi eszed nincs hogy talán elkéne akkor kezdeni erősíteni? és akkor legközelebb nem fogsz beégni megmondod visszavágót akarsz majd ha készen állsz megméretteted magad,de nem igaz hogy ilyen gyámoltalan vagy..am hány éves vagy 17?
2013. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem (csak) fizikai dolog. Ha fejben nem tudod ezt kezelni, akkor tökmindegy, hogy mennyire vagy erős. Egy kajakos csaj úgyis erősebb lesz. Nem a macsóságon múlik ez. Persze egy nőnek is helyén kell kezelnie a dolgot. Szerintem ha egy kapcsolat azon megy el, hogy ki a erősebb (ki keres többet, végez több házimunkát, bírja jobban a piát, vezet jobban, stb) akkor az egy nem jó kapcsolat.

Szóval nem, önmagában ez nem gáz. A gáz, hogy ha nem tudod a helyén kezelni.

2013. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!