Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Birkózáson kívül milyen...

Birkózáson kívül milyen küzdősport van amiben nincs ütés, rúgás?

Figyelt kérdés
Valami csontropogtatós földharcra gondoltam,mert van fogszabályzóm és azt nem nagyon kellene ütni.

2012. júl. 26. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
judo, grappling, bjj
2012. júl. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
agykarate.dudod:szemmelversz :)
2012. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hehe, tetszik a leírás :D Amúgy nyugodtan mehet fogszabival is, nekem is van és járok thai-boxra, lehet kapni szabira is fogvédőt, nem drágább mint a rendes fogvédő. Ismerősöm fogszabival kempozik, ott van ütés, rúgás ÉS földharc is és ő pluszba még csak nem is speckó fogvédőt használ hanem simát.
2013. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért, mert egy küzdőágban tilos az ütés, meg a rúgás, még nem jelenti azt, hogy a fogaid nem sérülnek.


BJJ-n pl simán fejberúghatnak, fejbetérdelhetnek a bunyó hevében. Arról nem is beszélve, hogy van egy csomó olyan technika, ami az állkapcsot, fogakat is támadja. ezek az un face krush technikák, de egy rosszul(?) felrakott hátsó fojtással is simán kitörik a fogaid. szal a csontropogtató földharchoz is elengedhetetlen a fogvédő.

2013. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem fogok járni amíg nem veszik le.Szájon vágtak a múltkor és fájtak 2 napig a fogaim,pedig volt rajtam fogvédő is.

2013. márc. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!