Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi fekvőtámaszt kell...

Mennyi fekvőtámaszt kell csinálnom egy nap ahhoz, hogy erősödjön a mellizmom, illetve a karom?

Figyelt kérdés
Most naponta 5x15-öt szoktam, felpolcolt lábbal, 3 perces pihenőkel,Továbbá szoktam utána csinálni 10-15 húzockodást. Ez ér valamit, vagy tudom ezzel fejleszteni magam?

2012. júl. 26. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézd ez attól függ hogy milyen erőben vagy,én már régebb óta edzem,tehát ha be akarok iktatni egy itthoni kis átmozgatást mondjuk mellnek akkor 300fekvő alatt nem úszom meg,az az ami úgy ér valamit,de nyilván más ez neked is,de ez az 5x15 nem tudom ez pic.safust ocskos meg 3perces piheno 5x15öt sztem egybe kéne nyomni és még úgyis kis nudli
2012. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
+ utána szokott fájni a csuklóm :D Ez ellen lehet valamit tenni? :D
2012. júl. 26. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy szintig tudod fejleszteni magad így is, de kellenek pihenő napok is, hogy tudj regenerálódni. Egy idő után növelni kell a terhelést, pl. egykezes fekvő és más gyakorlatok beiktatása is, pl tolódzkodás. Nézd meg a fegyencedzést, abban jól le van írva: *****

Lábra is kellene edzeni:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem rég kezdtem el fekvőzni, szóval ez kezdésnek nem felel meg? nyílván később amint érzem , hogy erősödtem többet fogok.
2012. júl. 26. 15:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Lábra edzés----> Focizom, az eléggé erősít :)
2012. júl. 26. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem láttom értelmét annak, hogy a lábat felpololjuk. Én ilyen statikus edzés módszert csinálok. Ezt úgy értem, hogy lassan csinélok meg egy fekvőt pl:. 2-3s alatt le 1 s-t lenn maradok és ugyanennyi a feljövetel. Ennek az a lényege, hogy robbanjon a technika hanem karból csináljam. /Bocsi ha rosszul foglamaztam meg hasonlóan szoktam mint a fegyencedzésben/
2012. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mell, és karizmot hetente egyszer kell edzeni.

Ugy csináld ahogy utolso mondta. Széles fogásal a mell izmot edzed, szükel meg a tricepszet.

De a tricepszen kivül van még 2 nagyobb felkar izom. :D

Fogd meg a suli táskád, és rakj bele annyi könyvet amenyit birsz. És emelgesd, 4 sorozat 12 ismétlés, ez jo bicepszre.

Majd fogd a táskát, a kezed a tested mellett legyen, és a tenyered befelé néz. Majd emelgesd az alkarod. 4X12


De legjobb lenne terembe menni. + ha nem eszel rendesen nem ér semmit.

Annyit csinálj amennyit birsz. És kb a sorozatok közt fél perc szünet legyen.

2012. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit tartalmaz az, h rendesen egyek? Gondolom KFC meg stb sztyok persze nem, de nem feltétlen szükséges sztem az erősödéshez megfelelő étrend, vagyis speciális kaja. Elég ha itthoni normális kajákat fogyasztok nem?
2012. júl. 30. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A három perces pihenő tényleg nagyon sok. Én max 1 percet szoktam várni a különböző kézfogások között, de azt is nyújtással töltöm ki.
2012. júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!