Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan tornagyakorlat amitol...

Olyan tornagyakorlat amitol darazsderekam lesz?

Figyelt kérdés
Nincs meg az a szep noies formam. Szeretnek darazsderekat de nem tudom h milyen tornagyakorlattal lehet elerni azt vagy egyaltalan lehetseges e.Kerlek segitsetek! irjatok nekem olyan gyakorlatokat amiktol szep formas derekam lesz.Elore is koszonom!
2012. júl. 26. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Előző kérdéshez is írtam, de másolom:)

A derekad szálkásító diétával és aerob edzéssel lesz karcsúbb. Nincs helyi zsírégetés, tehát nincs helyi derékfogyasztó gyakorlat. Diéta és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, stb.

2012. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azzal van gondom h kover lennek. Nincs rajtam sok felesleg csak nincs darazsderekam es annyira zavar. Da ha nem lesz szebb hat majd elfogadom magam igy ahogy vagyok. Azert koszonom a valaszod :)
2012. júl. 26. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem írtam, hogy kövér vagy, de csak akkor tudod vékonyítani, ha a kevés zsírból is leadod egy részét. Máshogy ez nem lehetséges, mert a genetika határt szab.:)
2012. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!