Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti egyedül jártok edzeni,...

Ti egyedül jártok edzeni, csoportosan vagy egy edzőtárssal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
egyedül
2012. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel.
2012. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zakathol ***** válasza:
Egyedül. Nem szeretek edzőtárssal. Hátráltat, eltereli a figyelmem.
2012. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a jó edzőtárs a lelket is kihajtja az emberből. sőt, még többet is. nekem nagyon kell.
2012. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Néha igen néha nem. Én többet járok edzeni heti 4 alkalommal haverom pedig csak heti 2-3 alkalommal. Akkor ha ő jön akkor tudunk fekve nyomást csinálni ő tartja ha gáz van meg fordítva én is tudom neki tartani. Valamikor meg jobban szeretek egyedül menni mert akkor nem tereli a figyelmem és akkor teljesen jól tudok koncentrálni mindenre.
2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ci.ara ***** válasza:

még mikor elkezdtem ezt az egészet csoportosan jártunk 4-en hát mint ne mondjak nem volt kemény edzés" (ha azt egyáltalán edzésnek lehetett nevezni)aztán lemorzsolódtak és egyedül jártam/járok most van egy kis csaj akinek segítek de mit ne mondjak eléggé hátráltat így csak heti 1x edzek vele az 1-1,5órás edzésből lesz 3óra amit lent töltünk a terembe.


Viszont ha van egy olyan társad aki ösztönöz nem hátráltat tudja h mi merre hány méter az nagyon jóóóóó.

2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én egyedül mindíg hülyeségeken gondolkodok...
2012. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sznofru ***** válasza:
Egyedul :-)
2012. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolso elotti tisztara mint az én történtetem velem is igy volt:D
2012. júl. 26. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyedül, viszont én is hülyeségeken gondolkodok és megnő a lent töltött idő, ha haverral vagyok akkor 1-2 szó pihi közbe és folytatjuk. Akkor gyorsabban is megy meg "valamiért" több bennem az erő :)
2012. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!