Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv? Izomépítés a cél,...

Edzésterv? Izomépítés a cél, tehát tömegnövelő, tiszta étkezés

Figyelt kérdés

hétfő:mell-hát-has

fekvenyomás

döntött törzsű evezés

húzódzkodás súllyal(felső fogással)

tolódzkodás súllyal

felülés


szerda:comb-vádli

guggolás

elemelés

kitörés

vádliemelés


péntek:kar-váll-has

húzódzkodás súllyal(alsó fogással)

szűk fogású fekvenyomás

katonai nyomás

felülés


1.hét 4x4-6

2.hét 4x6-8

3.hét 4x8-12

majd előlről


2012. júl. 27. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább nem viszed túlzásba a gyakorlatokat. Hard gainereknél beválhat ez az edzésmódszer is. Én tuti tennék bele kiegészítő gyakorlatokat, pl mellnél tárogatás, karnál rudas vagy egykezes súllyal bicepszezés, vagy tricepszre valami csigás gyakorlat vagy koponyatörő. Vállra pedig oldalemelés. De mondom, beválhat így is, ahogy írod, ezt ki kell tapasztalni. Az étrend gondolom rendben van, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjével és 5-6g*testtömegkg ch-val.
2012. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értem ez beválhat montez miért válhat be ez egy óriási sz.ar szerintem,fekvenyomás és ennyi levan tudva a mell???bicepszre meikkel edzel?
2012. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy én tennék bele több gyakorlatot, de van akinél beválhat.:)
2012. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellre egyébként még ott van a tolódzkodás (tudom, hogy tricepszre is megy, de előre dőlve mellgyakorlat is) és bicóra pedig az alsó fogású húzódzkodás. Csak én még tennék bele legalább egy-egy gyakorlatot. Szóval azért nem annyira rossz ez.
2012. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom azért a bicepszet egy gyakorlattal megedzeni ez még elég sovány így,nem egy gyakorlatot kéne még jó néhányat szerintem
2012. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha jól elolvasod az első kommentem, akkor ott írtam, hogy kellene még egykezes vagy rudas bicepszgyakorlat.:)

Szóval nem engem kell meggyőznöd.

2012. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!