Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt vegyek?...

Milyen tömegnövelőt vegyek? Nektek melyik használt? Tapasztalat esetleg képet hogy néztek ki tőle?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat. fontos lenne

2012. júl. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

OHmájgád...


A tömegnövelő nem csodaszer ugyanannyit ér, mint a csirke rizs, mindössze edzés után gyorsabban tud felszívódni. Nem ettől leszel izmos...

2012. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt énis tudom drága barátom.
2012. júl. 26. 13:27
 3/7 dirtboy ***** válasza:
90%

ezzel a hogy nézek ki tőle mondattal elárultad hogy azt sem tudod mi az a tömegnövelő,mi van benne,mire szolgál ezért olvasást ajánlok neked nem tömegnövelőt.

[link]

2012. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

/ezt énis tudom drága barátom./

ez ugyan nem nekem szólt de akkor szórnál pár szót arról hogy mi re is van a tömegnövelő?

mi van benne?

mert egy ilyen kérdés után hogy hogy nézek ki tőle elég nehéz elhinni hogy tudod hogy mi az.

ha nem iszod le magad vele akkor meg sem látszik hogy fogyasztasz tömegnövelőt.

2012. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem vagyok a barátod, másrészt, ha tisztában lennél ezzel nem tettél volna fel ilyen kérdést.
2012. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két nézet ütközik egymással nap mint nap. Az egyik azt mondja egyél olyan tömegnövelőt ami igen magas szénhidrátot tartalmaz, ráadásul abból is a rosszabb fajtát (dextróz, malto).


A másik nézet azt vallja, legyen egy All-in-one, ami anabolikus növényi kivonatokkal is manipulál. 1:1 arányú protein/szénhidráttal.


Tömegnövelő tápkiegek területén léteznek All-in-One termékek melyek a protein és szénhidrátokon kívűl igen sok teljesítményfokozót, anabolikus növényi kivonatot tartalmaznak, mint pl.:

Createston:

[link]

Creasteron:

[link]

IsoMassXtreme:

[link]

VipDelux

[link]


És egyre több érdekes alternatíva van még:

- Edzés után whey izolátum + 20g glutamin (minimum), mely esetben a glikogénraktárak úgy töltődnek fel, hogy zsírlerakódás nem történik.


- Egyes edzők a magas glikémiás indexű gyümölcsöket (ananász, banán, ő.barack, szőlő) pépes maszáját (az össz. szénhidrát 40%-ban) keverje össze maltóval.

2012. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sznofru ***** válasza:
Allits magadnak ossze. Jobban jarsz.
2012. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!