Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után irtózatosan görcsöl...

Futás után irtózatosan görcsöl a hasam, vagyis a méhem, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mióta menstruálok,vagyis 12 éves korom óta, ha egy kicsit is túlhajszolom magam,azonnal begörcsölök,akkoris,ha épp nincs meg a mensesem. Már 1 ideje nem mozogtam semmit,de mostanában elkezdtem kocogni. Eleinte nem ment,mert a combjaim nem bírták a tempót,5-6 perc után,mikor megálltam,lépni alig tudtam,azt hittem kifordulnak a helyükrQl,és a hasam is fájt. Így elkezdtem odafigyelni. Futás elQtt bemelegítettem, és az idQtartamát fokozatosan emeltem naponta. Ma már ott tartok,h.a lábaim bírnák a futást, így a kezdeti 2-3 perc helyett tegnap 8 percet futottam, majd sétáltam és újra 5 perc futás. Még bírtam volna,de inkább elkezdtem a levezetQ sétát. Az alhasam annyira elkezdett görcsölni,hogy nem bírtam a sétát,le kellett ülnöm. Van az az érzés futás után,tudjátok,amikor ég az arcotok meg minden. A görcseim is addig tartanak,amíg ez az érzés. Amikor lehqlök, olyan 10-15 perc múlva,akkor elmúlik,de addig meg tudnék halni. MitQl lehet ez? Rosszul csinálok vmit?
2012. júl. 27. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nézz utána az aviva tornának és el is kezdheted.

ilyen női görcsökre,problémákra dolgozták ki.

2012. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom,kösz a tippet :)
2012. júl. 27. 19:43
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Kipróbáltad az aviva tornát? ha igen, akkor mennyi idő után érezted hatását? :)

2016. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!