Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot lenne célszerű...

Milyen sportot lenne célszerű elkezdeni 20 évesen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl nagy darab, mondhatni elég nyeszlett vagyok. Szeretnék valamit elkezdeni sportolni, mert így megőrülök évközben amikor Pesten kell legyek, mert csak a suli van, ahova eljárok. Jó lenne valamilyen edzésre járni. Mit ajánlanátok? Futni nem igazán szeretek, de ha edzésen kellene, azt azért lenyelném. Jó lenne valami ami nem csapatsport, azért átmozgat egy kicsit, valamint van egy "ellenfeled" aki mondjuk veled szemben áll, és "megküzdhetsz" vele. Nem szeretnék olimpiai babérokra törni, csak a magam szórakoztatására szeretném múvelni, esetleg új emberek megismerése miatt.

Köszi szépen



2012. júl. 28. 22:28
 1/1 anonim válasza:
48%
Freestyle Basketball (másnéven StreetBall) Azt nyomhatjátok akár 1-1ben is. Ott viszont sajnos kell egy kis tudás, mert ott nem csapatmunka van, hanem elég kemény egyéni támadás. Cselek, lefordulások, test gyors mozgatása...stb. Én csapatban is kosarazom, de a Freestyle mindig is egy remek és fárasztó sport. Ez tényleg átmozgat...Csakhát gyakorolni kell, vagy megkérsz vkit aki tud játszani, hogy tanítson.
2012. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!