Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak amivel az...

Mit sportoljak amivel az olimpiára kijuthatok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és nagyon szeretnék kezdeni magammal valamit és valamiben nagyon jó lenni. Régen kosaraztam és most nagyon elszánt vagyok hogy sikerüljön valamiben kiemelkedni. Olyanokra gondolok amit ha ebben az életkorban kezdek el akkor is űzhetek profi szinten.


Szerintetek milyen sportal sikerülne kijutni az olimpiára ( ha nemis a következőre akkor az utána levőre)? Egyáltalán van olyan sport amivel sikerülhet?


Tanácsokat szeretnék hogy sikerülhet e vagy nagyon hülye ötlet.Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. júl. 30. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon hülye ötlet. Akik az olimpiára kijutnak, meg az összes élsportoló, már kora gyerekkorukban kezdték a sportot. Max jó amatőr lehetsz még, de az olimpiáról ne álmodj sztem.
2012. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos erről már lemaradtál, hogy olimpiára menj szóval élsportoló már nem nagyon leszel.
2012. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hátjó akkor ezt inkább hagyom.

de szerintetek mivel tűnhetnék ki mások közül?

2012. júl. 30. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
ha nem leszel rib@nc, akkor eléggé ki fogsz tűnni a lányok közül.
2012. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van azért pár sportoló aki olimpiai bajnok lett és 20as éveiben kezdett el sportolni. Ám az hogy arról jutott eszedbe, hogy ki akarsz jutni az olimpiára, hogy most itt adják a tvben őket, és benned tudatosult, hogy hé ők is olyan emberek, mint én, megyek én is, csak kéne valamit sportolni. Az motivációnak kevés lesz, és kicsit gusztustalanúl hangzik. Szerintem csak ez az új hepped, holnap már mást akarsz.
2012. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy látom inkább a megakarom váltani a világot korszakod van a válaszodból ítélve "kitűnhetek a többi ember közül". De akárhogy is szerintem az élsportról ennyi idősen már lemaradtál.
2012. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy a megakarom váltani a világot korszakom van. Egyébként nem most jött az ötlet csak most írtam ki
2012. júl. 31. 06:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami egyéni sportot, lehetöleg olyat amit nagyon kevesen üznek afrikában. Olimpia leött kérj állampolgráságot oda, mivel nagy esélyel te leszel abban az országban az egyetlen olyan sportolo rögtön országos bajnok leszel, és szabad kártyával kimehetsz az olimpiára. :D
2012. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8/8 vagyok, egyébként mostani olimpián volt egy kicsit hasonlo amit irtam, egy afrikai uszo (nem tul sikeres) mondták neki hogy menjen el edzö táborba mert mostantol evezni fog. Rögtön országos bajnok lett, ez kb 3 honapal az olimpia kezdete elött volt, korábban nem is látott hajot. ELindult az olimpián bár 2000 méteres távon 500 méterel lemaradt :D
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csekély az esély arra, hogy már kijuss az olimpiára, de attól sportolhatsz, mert az sose árt. :) Esetleg, de nagyon esetleg valami technikai sportot válassz! pl. sportlövészet vagy curling.
2012. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!