Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás és hízás?

Futás és hízás?

Figyelt kérdés

Szeretnék felszedni néhány kilót,tavaly egy betegség miatt elég sokat lefogytam,és azon vagyok,hogy visszanyerjem a régi alakom és súlyom. Tudom,hogy a legjobb sport erre az úszás vagy a konditermes súlyzós edzés lenne,de úszni nem tudok, a kondibérletet pedig drágállom.A városunkban egyetlen konditerem van,és 12 ezer forint egy havibérlet.A futás,mint testmozgás,mennyire segítene? Hetente 3-4 alkalomra gondoltam, 30-40 perces körökre. Azt hallottam,hogy ez is erősít, étvágyat csinál,én nem acélos izmokat szeretnék,hanem csak formásodni egy kicsit. Tudom,hogy elsősorban fogyaszt,de több helyen olvastam,mint alternatívát arra,hogy valaki felszedjen egy kicsit,mert sokkal jobb étvágya lett,és nem plöttyedt lett tőle,hanem formás,sokkal jobb lett a közérzete és sokkal többet evett.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!


2012. júl. 31. 19:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha esetleg ez fontos, most 160 centi vagyok és jelenleg 51 kiló, 58 voltam,amikor lefogytam.
2012. júl. 31. 19:16
 2/2 anonim válasza:
ha szabad kérdeznem mennyi idős vagy?
2012. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!