Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne sportolnom, min...

Mit kéne sportolnom, min változtassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gyerek koromban átlagos testalkatú voltam, aztán középiskolában meghíztam, de nagyon. Sikerült elég sokat is leadnom, most vagyok 60 kiló a 165 centimhez (lány vagyok), de még van rajtam zsír bőven. A környezetem azt mondja, jól nézek ki (karcsú derék, lapos has, de nagy segg, húsos combok), de nekem már elegem van magamból! Naponta 4-5x eszem, édességet hanyagolom, teljes kiőrlésű kenyér, semmi cukros lötty, sok csirke meg gyümölcs és zöldség, stb, stb. Min. 3 km-t gyalogolok egy nap (gyorsan, nem totyogva...), negyven perceket szteppereztem (ez sajnos bekrepált), elkezdtem intervallum edzéseket is csinálni kb. egy hónapja, minden 3. nap, de mi a fenét csináljak még? 3 hét alatt egy dekát nem fogytam, komolyan, sírni van kedvem...


A családom azt mondja, csinos vagyok (tényleg sokat fogytam), de én annyira szarul érzem magam :(((


Fussak vagy mi? :(



2012. júl. 10. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz mutatni egy képet előtte és a fogyásod után is? Kíváncsi vagyok arra, hogy milyen eredményed lett (: Így szerintem könnyebb lenne segítenem neked, milyen fajta mozgás lenne való neked. (:
2012. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Az intervallumot hanyagold, helyette naponta, kétnaponta fuss 40-50percet.
2012. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont most fogytam 4kg-ot 60-ról 56-ra és 164 cm vagyok. :-) neked is sikerülni fog, de mivel nálad már fogyás előzte meg valamin tényleg változtatnod kell, új impulzusokat adnod a szervezetednek, mert ezeket már megszokta. Sztem mindkét fronton erősíts rá. Kajában olvas utána a testépítők által szálkásításnak nevezett étrendnek (google, vagy néz át itt a sport/mozgás rovatba, nem kell kérdést kiírni, már 120.000X leírták) és a sportot emeld heti 4-5x 40 perc FUTÁS-ra. Nem kell egetverő tempó, csak amit elbírsz, az sem baj, ha bele-bele gyalogolsz (úgy is hamar fogsz fejlődni), de legalább 40 perc legyen, ez fontos. Kitartás!
2012. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddig válaszokat! :)


A futással mindenképp megpróbálkozom!


Még az úszást fontolgattam (régebben eljártam úszni), de úgy fölnyomták az árakat, hogy ezt az ötletet el kellett vetnem.


Viszont a héten kapok egy szobabiciklit is (mikor kicsi voltam, volt itthon egy, imádtam :D ), ha azon tekerek mondjuk kétnaponta 40-60 percet filmnézés közben, meg még eljárok mellette futni is az csak meglátszik majd, igaz? :D


Igen-igen, a szálkásító diétáról olvastam, aszerint is próbálok étkezni. Nagyon-nagyon ritkán megeszek egyébként 1-1 kocka sütit kávéhoz, de azt is én csinálom itthon és 2/3-a túró, 1/3-a pedig a tészta (egyébként vicces, hogy én sütögetek itthon mindenkinek mindenféle sütit meg tortát és nem is eszek belőlük :O ).

2012. júl. 10. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Van férfi, aki megőrül az ilyen "karcsú derék, lapos has, de nagy segg, húsos combok"-típusú csajokért, például én.:)


De ha annyira le akarsz fogyni, miért nem tolsz valami komolyabb sportot? Kétnaponta 40-60 percet tekersz? Az szinte semmi. Tekerj naponta két órát.

2012. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!