Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futástól fogyhatunk mellből?

Futástól fogyhatunk mellből?

Figyelt kérdés
segítenek valamit a sportmelltartók?
2012. júl. 31. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem a futástól fogysz mellből. A mell az zsír, ha csökken a testzsírod, fogy a melled is, ilyen egyszerű.
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a futás miatt kalóriadeficitben leszel, akkor fogyni fogsz és valószínű mellből is. Ezt nem tudod megakadályozni sportmelltartóval sem. Genetikailag meghatározott, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy, ezt nem tudod irányítani.
2012. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Igen. Ez szívás. :) De vigasztaljon, hogy a férfiak (általában) jobban értékelik az izmos, kerek popsit, mint a nagy melleket.)
2012. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:)
2012. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mondjuk én még fejlődőbe vagyok, 15éves, és járnét atlétikára, ott az alap pedig futás,ugrás, ilyenek...

nem szeretném elveszteni még ezt a csöppnyi nőiességemet sem..

2012. júl. 31. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Pótold a kieső kalóriákat:) De ne úgy kezeld, hogy most csak mellből fogyhatsz.

Én ha nagyon kirohangászom magam akkor eszem 2-3 banánt (sajátos ölet:) ) tele van szénhidráttal.

2012. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogyha minden lánynak ilyen feneke lenne, nem érdekelne ha "A" kosaras lenne a mellük. :D


[link]


21f

2012. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NagyonGonosz ***** válasza:
A legtöbb sportoló nő sokkal jobban néz ki a nem sportoló nőknél, pedig rajtuk aztán nem sok zsír van. Hiába van valakinek óriási melle, ha a teste nem elég formás, feszes.
2012. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!