Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futástól izmosodhatok, erősödh...

Zs_green kérdése:

Futástól izmosodhatok, erősödhetek, vagy még inkább fogyni fogok? (25F,177cm,55kg)

Figyelt kérdés
Konditerembe nem szeretnék menni, futni és biciklizni szívesen eljárnék. Szeretnék hízni illetve izmosodni. Elegendő ehhez a rendszeres futás, vagy inkább fogyni fogok tőle?
2012. márc. 30. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az étrendeden múlik, hogy fogysz e tőle. Ha eleget kajálsz hozzá, akkor nem lesz kisebb a testtömeged.
2012. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lábakon valamit fejleszt, de még azon sem sokat. Inkább fogyni szokás vele, bár neked már nincs hova.

Iktass be mellé húzódzkodást, fekvőtámaszt, guggolást és mondjuk lábemelést.

2012. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. márc. 30. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha női kifutó modellnek készülsz akkor fuss ha férfi vagy akkor állj neki normálisan kajálni ami a te esetedben napi (110gramm fehérje és 200gramm szénhidrát) + súlyzós edzések én 21évesen pontosan 177centivel és 72kgal álltam neki edzeni mert nem bírtam a tükörbe nézni el se tudom képzelni hogy te hogy nézhetsz ki (már bocs)
2012. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!