Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gáz lenne, ha nem ahhoz az...

Gáz lenne, ha nem ahhoz az edzőhöz mennék edzéstervért, akinek a munkahelyen edzek, hanem egy olyanhoz, aki máshol dolgozik? (benne jobban megbízok)

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 22:18
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ha nem tud róla hogy mástól van akkor no problemo,majd azt mondod hogy haver adta hogy próbáld ki vagy hogy te magad írtad össze.

ha meg tudja akkor lehet hogy be sértődik de te is mered nem én.

2012. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amelyik terembe járok, ott a személyi edző a fogyni vágyó nőknek mindig csak aerobot "ír fel" meg labdán gyakorlatokat, de nekem inkább az erősítésre vonatkozóan kellene terv (miből hányat, illetve gyakorlatok helyes kivitelezése)...
2012. júl. 31. 22:22
 3/6 dirtboy ***** válasza:

gondolom azért mert a nők azt akarják vagy mert szálkásítanak.

persze szálkásításnál is jól jön egy kis súlyzózás de gondolom a nők ebből nem kértek.

szóval nem feltétlen van az a helyzet hogy a súlyzós edzéshez nem ért.

2012. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez is lehetséges. Én mindenáron akarok erősíteni is heti 3x, mert az dob fel. Az lehetséges, ha én megkérem, hogy nekem segítsen abban is, akkor nem fogja húzni a száját? Mert gondolom megcsinálja, csak azt akarom, hogy komolyan is vegye.
2012. júl. 31. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem - ha lelkiismeretes edző - pont hogy felüdülés lesz neki végre egy normális nővel foglalkoznia. :)

Ha pedig felveted a témát és mégis nem úgy reagálna, ahogy Te azt szeretnéd, még mindig kereshetsz mást. Egy próbát megér. (majd írd már meg, kíváncsi vagyok, mi lesz a vége) :)

2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oksi, megírom! :)

Nekem is jobb lenne, ha meg tudnám vele oldani, mert mégiscsak ott mutatná meg, azokon a gépeken, amiken edzeni fogok, úgyhogy remélem a legjobbakat. :D

2012. júl. 31. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!