Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valakinek bevált az American...

Valakinek bevált az American muscle Mass Power tömegnövelő? MIlyen minőségü amugy az American Muscle . Jóbb a BioTechnél?

Figyelt kérdés
4 kilós Mass power és egy American muscle creatin vásárlásán gondolkodom.Nektek menyit hozot a 4 kilós Mass power ? Pattanások jötek elő tőle ? Creatin nektek bevált ? Hozánemértők és naturak kiméljenek mert ostobák és nemlátják át a sportot .
2009. júl. 18. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Bazeg. Aki ezeket szedi az natur.

Ezeket a tömegnövelőket nem próbáltam. Csodát nem kell várni, de ha eszel is eleget és edzel rendesen, akkor segítik a fejlődésed.

Kreatin: A kreatin ugye nem kalória alapú tömegnövelő. A kreatin is megtalálható néhány húsban, de nagyon minimális mennyiségben stb.

Fontos tudni erről a kiegészítőről, hogy ha nélüke egy hónap alatt nem tudsz hízni egy kg-t sem, akkor vele sem fogsz, ha viszont nélküle tudsz hízni legalább egy kg-t havi szinten, akkor a segítségével többet is fogsz.

Ezt olvastam és tapasztaltam is.

2009. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek.Tudom hogy ezek csak kiegészitők ez még teljesen natur aki igy csinálja.Azért irtam mert sokan piszkálnak hogy ne szedjek fehérjét meg ilyeneket hanem egyek kolbászt meg szalonát.HÜlyeséget beszélnek.A kox nem itt kezdődik de azt sosem fogom próbálni.Régen mikor edzettem kb 4 hónap alatt 4 kg jött fel izomba de akkor csak havi szinten 750 gramm fehérjét toltam be és szinte alig ette.MOst újra kezdtem és a célom hogy 1 év alatt 10 kiló izom és 6 centi karban.Ezért megnyomam ahogy csak tudom a kajálás és tömegnövelőt fogok tolni creatin úrál melett persze ésszerüen 40 napos kúrában és 1 hónapos pihenővel.Kb havi 13000 ezrem van kiegészitőre .A kaját család megoldja.Te mit javasolsz mivel kezdjek ebben az árkategoriában illetve nekd mi hozta a legtöbbet ?
2009. júl. 18. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Az olvasottak alapján a genetikai adottságaid egész jók lehetnek.

A vitaminok nagyon fontosak. Egy magas vitamin és ásványianyag tartalmú kiegészítő jól jöhet + valami jó minőségü fehérjepor. Nem tudom a zabpelyhet mennyire ismered. A Lidl-ben és az Alfi-ban olcsón kapható. Jó minőségü szénhidrát forrás. Ezt is csak ajánlani tudom.

2009. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A genetikámról nem sokat tudok inkább szálkás alkatú vagyok mint hízós.Zabpelyhet szeretem de ne csokis legyen mert attól pattogok ki.Lidlülben kb menni ? Mert kb nap 100 grammot szeretnék nyomni reggelre tömegnövelő mellé.Shopbuilderen kb 400 ft 500 gramm az 5 napig elég.Aszem az izetlen de megeszem hogy nöjjek.Creatin az kb egy 40 napos kúra alatt mennyit hozna rendes kajával és edzéssel ?
2009. júl. 18. 01:21
 5/8 anonim ***** válasza:

hy, lidl-be a natúr zabpelehy fél kiló olyan 160 FT körül van...

reggelire én is azzal iszom a turmixom :)

2009. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Biotecnek valamiért elég gyenge minőségű a fehérjéje és a tömegnövelője viszont a kreatinja elfogadható.Az American muscle termékei jók az USA-ból importált tápkiegek összességében egész jónak mondhatóak.Ne hagyd befolyásolni magad 1-2 hozzá nem értő tanácsai miatt nyugodtan szedjél táplálékkiegészítőket én 14 éves korom óta eddzek és azóta szedek különféle táplálékkiegészítőket és lám-lám semmi bajom sincs tőlük nem állt le a vesém nem ment tönkre a májam nem vagyok felfújva nem lettem impotens.
2009. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én használtam mindkettőt amit említettél. A mass power egy viszonylag jónak mondható tömegnövelő, bár léteznek 1000x jobbak nála. alacsony a fehérjetartalma de rengeteg benne a cukor. erőt hoz, tömeget is de az eléggé selejtes tömeg szerintem. +fehérjével jó lehet. az american muscle creatin monohidrát pedig nálam a biotech vagy scitec kreatinhoz képest semmit sem hozott erőben és tömegben sem. és ha nem szeretnéd leterhelni a szervezeted rengeteg vízzel akkor válaszd inkább a kreatin etil-észtert van az american muscle-nak is ha jól tudom. észterizált monohidrát, majdnem ugyanaz csak jobban szívódik fel, azonnal oldódik és sokkal kevesebbet kell adagolnod belőle.

jó edzést!

2009. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A nevében is benne van : TÁPLÁLÉK-kiegészítő. Ha csak azt szeded töménytelenül , nem fog segíteni, mert a táplálkozásodat egészíti ki.Egyél naponta 4-6szor és e-mellet ha szeded, nem 1böl de valószínüleg lesz hatás.
2010. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!