Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a világ legjobb...

Szerintetek ki a világ legjobb ökölvívója?

Figyelt kérdés
Csak őszintén.

2012. aug. 2. 04:18
 1/6 NagyonGonosz ***** válasza:

Statisztika alapján talán Rocky Marciano. Nem vesztett meccset. Nehézsúlyú bajnok.

Nekem személy szerint Roy Jones Jr a kedvencem. Nagyon jól meglátta a helyzeteket és bizony nagyon sok KO ilyen meglátásokból ered és valami brutális módon érzi az ellenfelét kicsit hátrébb lép és nem törődik az ütéssel ami 5-10 centire az arcától ér véget.

Amúgy általánosságban nem szeretem a pontozásos mérkőzéseket és a buzulást amikor egymást ölelgetik. Harcoljanak férfiként a gladiátorok sem buzultak az arénában.

2012. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Manny Pacquiao stílusa tetszik a legjobban. Előfordul, hogy rossz formában van, de ez megesik bárkivel. Amikor viszont megy neki, egy állat, hihetetlen kombinációkat üt, alig látni a kezét.
2012. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek Mike Tyson-ról?
2012. aug. 2. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor fogalmazzuk át a kérdést. Ma élő ökölvívó vagy a valaha élt legnagyobb?:)

Ali a legnagyobb, ez vitathatatlan.

Tyson 19 évesen bajnok volt, ami hatalmas dolog, de nekem sose volt szimpatikus, mint ember, függetlenül attól, mit ért el. Egy szórakoztató sportról beszélünk, szóval fontos benne, milyen ember az ökölvívó. Madár szimpatikusabb gyerek ezerszer, bár a stílusa nem látványos, eredményes.

2012. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát teljesen mind1,hogy él e vagy sem.
2012. aug. 5. 23:45
 6/6 anonim válasza:
tyson.!
2014. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!