Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők miért nem jönnek...

A testépítők miért nem jönnek be a nőknek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 09:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
26%
Mert izom agyú bunkók, de azért persze vannak kivételek. Csak általában ezek az emberek, már azt hiszik, ők a tökéletesség, és el vannak szállva maguktól. Mellesleg a túlzott izom tömeg sem mindenkinek tetszik. Van egy olyan határ ami felett nem feltétlen vonzó.
2012. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Eddig nem is tudtam, hogy a nők egy kollektív tudatot alkotnak, mint a Borg. Hmmm mindig tanul valamit az ember... -.-
2012. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%

Láttad Te már testépítők nőit...?

Hát nem az a "futottak még" kategória.


(Talán azért nem jönnek be a nőknek - értem itt a leghangosabban fujjogókat - , mert egy magára adó srác/pasi mellett nem hagyhatják el magukat olyan könnyen. (mint azt sok kapcsolatban megteszik - "ő így is szeret" címszóval))

2012. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
Szerintem ez így feltétlenül nem igaz, amit mondtál, de van egy határ a testépítésben is. Amíg nem léped ezt át, és izmos vagy, jól nézel ki, de nem annyira izmos, hogy az már félelmetes, addig szerintem sok nőnek bejön ez a dolog. Viszont tényleg van ez a sztereotípia, hogy a testépítők (nek akarok senkit megbántani) "kopasz állatok", pedig ez nem így van. Ne csak a testedet mutasd, hanem azt is, hogy figyelmes, kedves, intelligens vagy még emellett.
2012. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindegy, hogy milyen szintű testépítésről beszélünk. A profi élvonalról vagy naturál testépítésről?

A naturál forma sok nőnek tetszik és a profik formája is bejöhet a nők egy részének. Tehát nem lehet így általánosítani, hogy "miért nem jön be?" Ez így abszurd!

2012. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Egy nőnek sem tetszik, ha egy férfi többet foglalkozik a saját testével, mint a barátnőjével. Elkezdenek ezzel foglalkozni, jönnek az eredmények, egyre jobban néznek ki, ettől önteltek lesznek( tisztelet a kivételnek). Azt hiszik, többek lettél attól, hogy szebb lett a testük, bár ez a mérce is relatív, mi a szebb. A testi szépség csak az első pillanatban számít, utána több kéne.
2012. aug. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 NagyonGonosz ***** válasza:
Minden profi mellett van egy jó nő. Sokszor ő is testépítő, vagy fitness modell. A nem Mr Olympiás alkat meg a nők legnagyobb részének kifejezetten bejön.
2012. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Könnyű arra hivatkozni, hogy van egy határ, ami már túl sok. Igen, van, de vajon az mennyi? És vajon hány átlagember éri azt el? Ezekkel az információkkal sokkal többre mennénk.


Amúgy szerepet játszhatnak a sztereotípiák (akár megalapozatlan, akár bekövetkezett), és az is, amit Cyan írt.

2012. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
Mert szerintem már undorítóan sok az izom rajtuk...
2012. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
megmondjam miért? jöhet a lepontozás...mert a nők csak a papucs,giliszta 50kg-os félig letolt gatyával jönnek be nekik vagy a kőgazdagok( csak fél általánosítás mivel vannak kivételek)..fáj az igazság?
2012. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!