Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők miért nem jönnek...

A testépítők miért nem jönnek be a nőknek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 09:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%

50kg-os félig letolt gatya?

Honnan veszel te 50kg-os gatyát? Inkább ne szólalj meg ilyen fogalmazással, mert pont alátámasztod azt a sztereotípiát, ami a testépítők korlátozott agyi kapacitásáról szól:d

2012. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Na pont erről van szó:D
2012. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:

Valamelyik hozzászóló kérdezte, hogy pontosan hol van az a bizonyos határ. Szerintem ezt így nem lehet megmondani, ha tükörbe nézel, akkor látod.

Például nálam itt a határ, ez még épphogycsak elmegy, bár a válla nekem már nagyon széles, de aki már ennél izmosabb, az nekem nagyon sok... már ez is sok igazából egy kicsit:

[link]

2012. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Azért érdemes megnézni a 12:04-es választ (: logika forever. (mivel pont előtte kérdeztem, hogy mégis mennyi a sok)


12:29

Igen, neki valóban furán széles már a válla, és szerintem ez nem éppen egy átlagalak, nem túl sok ilyen emberrel találkozol majd, így az, hogy ezt soknak tartod, nincs lényegi hatással, nem kell aggódnod, hogy milesz ha ilyen lesz :D

2012. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert azt gondolják magukban, hogy ez a jó pasi tuti ezer nőt kap. Emiatt senki nem mer velük szóba állni.
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
abban is van valami,amit a 16-os válaszoló mond :) Egy szégyenlősebb lány oda sem mer menni egy ilyen férfihez
2012. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

az amit cyan írt,nem lehet megpunnyadni mellettük,a másik meg,hogy bizonyos izomtömeg felett ruhában-főleg ingben-már aránytalannak,akár kövérnek is hathat laikus szemlélőként.

pl kathi bélára egy tömegnövelés végén,ha ránéz egy nő elsőnek egy kövér emberre asszociálna.

evolúciós szempontpontból meg az arányos a kívánatos,továbbörökítésre érdemes,nem a szélsőséges.

2012. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
0%
Nem kell magatokat védeni,nem azért mert akkor 'nem lehet elhagyni magunkat' hanem mert egyszerűen UNDORÍTÓ.
2012. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Szegény utolsó válaszoló megint csak a profi koxos testépítőkre tud gondolni, de a naturál forma az sok nőnek még bőven esztétikus, de kinek mi jön be. De nem kellene a te szemléletedet beállítani egyetemleges igazságnak, hogy akkor az mindenki számára undorító!
2012. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Kár ezt ragozni, ha már testépítésről van szó, mint életformáról, azt nem azért csinálják, hogy a nőknek tetszenek. Ahhoz elég lenne a széles váll és mellkas, ami férfias, a szimmetrikus arcra nem lehet gyúrni:D

Ez már bőven túlmutat a nőkön, a testépítő önmagának akar főként tetszeni, és ez az, ami valamelyest visszataszító lehet egy nőnek.

2012. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!