Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen természetes tömeg...

Milyen természetes tömeg növelö szerrel érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Van egy problémám!vékony vagyok!Ez mind a hivatásban mind a párkapcsolatomban gondot jelent,folyton megjegyzik figyelmeztetnek rá,és kezdem kicsit unni hogy mindenki a vékonyságomon akad fennt!egészségemmel nincs probléma,evéssel nem sokra megyek,mivel ha étvágyam van is,sokat nem birok enni!szóval sportemberek,trénerek,szakorvosok tanácsait várnám!előre is köszönöm a tanácsokat!

2012. aug. 3. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell mert egyedül a tömegnövelő nem fog segíteni ha keveset eszel.
2012. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj.Azok a készítmények nem fedezik azt a tápanyagszükségletet ami kell neked. Ne hidd, hogy azoktól nagy leszel, tömegnövelő étrend kell. Ha nem tuszkolod le a torkodon akkor menj focizni.
2012. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miből áll egy tömegnövelő étrend és hogyan állitható össze?kivel kell konzultáljak ezügyben?hivatásos edzővel,esetleg táplálkozási szaktanácsadóval?
2012. aug. 3. 18:36
 4/9 izzó galagonya ***** válasza:

fuss vagy kettlebellezz vagy valamit mozogj, jó étvágyat csinál, hidd el.

Amúgy meg marhahús és csokis mandula :D

2012. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend:

2-2,5g fehérje*testtömegkkg és 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Fehérje: sovány húsok, hal, sovány túró, tojás, fehérje táp.kieg.

Szénhidrát: rizs, zabpehely, krumpli, pufirizs, teljeskiőrlésü kenyér, teljeskiőrlésü tészta, gyorsan felszívódó szénhidrát táp.kieg. (csak edzés után)

Zsír: omega3, lenmagolaj


Edzés:

Heti 3-4 súlyzós edzés.

2012. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy megnyugtassalak rákerestem gugléban,de annyi féle és annyi összetevőjü anyag meg étrend van ott hogy abból aztán okos ember legyen a talpán aki ki tudja választani melyik a jó!De csak neked felteszek egy egszerü kérdést: a tömegnövelö alapját illetve jelentős részét a husfélék teszik ki,marhahus,csirkehus,hal,stb

csakhogy az én problémám mint elöször is emlitettem nem az étvágytalanság,hanem a mennyiség,azahogy sokat nem birok enni,kevés ételtöl is már teltségérzetem van,és ha eröltetem akkor nemhogy lennmarad ami bement de inkább kikivánkozik,arra válaszolj nekem,hogy vigyek be ilyen ételekből kellő mennyiséget?Enni kell-ezt mondani egyszerü és könnyü,de vannak emberek akik elsem tudják képzelni hogy az evés is tud nehézséget okozni!És légy szives okosan válaszolni! köszi

2012. aug. 3. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó, nem kell túlparázni. Még az is le van írva, hogyan kell értelmezni, szóval nem kellenek a kifogások.


Vannak emberek, akik el sem tudják képzelni, hogy nehéz sokat enni? Az lehet, de az nem én vagyok. Képzeld, ugyanabban a cipőben járok, mint te, abszolúte nem "gyúrtam szét az agyam", szóval ezeket az alaptalan rosszindulatú feltételezéseket is elfelejtheted. Mozogni kell, akkor megéhezel (nálam ez volt), de ha így sem megy elég, akkor vagy csakazértis letömöd, vagy nem tömsz le eleget, és nem hízol elég gyorsan.

2012. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csakhogy lásd nem vagyok az aki meg sem próbálja,nekiálltam egy adag csirkehust letolni a torkomon rizzsel:))Ha ugyanabban a cipőben jársz mint én akkor neked is ezt javslom,csirkehusra fel! Egészségünkre!! :)
2012. aug. 3. 20:14
 9/9 Sznofru ***** válasza:
csirke, hal, turo, tojas, marha es esetleg feherje kiegeszito, rizs, zab, krumpli, gersli, olajos magvak, lenmagolaj, tokmagolaj, stb :-)
2012. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!