Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Milyen...

Hogyan fogyjak le? Milyen sportot/mozgást javasoltok? Sosem sportoltam.35éves vagyok,10hós gyermekemet még szoptatom. Mozogni szeretnék, de nem tudom mit.

Figyelt kérdés
A gyerek után "futás" és a biciklizés (ha tehetem azzal járok) kevés, de a divatos dvd-ken látott gyakorlatok nekem nem mennek. Kifulladok pár perc után. Hasizmom nincs, császárom is volt. Nem tudom, hogyan kezdjek neki.156cm vagyok és 66kg.

2012. aug. 3. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg megy a szoptatás, addig én nem ajánlanék keményebb szálkásító diétát, amit szoktam. Sportnak tökéletes a kocogás, vagy bicaj, de egészítsd ki heti 2-3 otthoni edzéssel: fekvőtámasz (női verzió, mikor a térdeden támaszkodsz), guggolás, kitörés, hasprés, lábemelés. És ha még lenne súlyzód is, akkor még több gyakorlat mehetne, karra, vállra, hátizmokra is.
2012. aug. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!