Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrósok vettétek már hasznát...

Gyúrósok vettétek már hasznát az utcán az erőtöknek?

Figyelt kérdés
volt már olyan helyzet vagy valami utcai verekedés amiből jól jöttetek ki a nagyobb erőtök miatt?:)
2012. aug. 4. 23:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Normális ember soha, de soha nem használja ki a testi fölényét(testépítő, boxoló, stb.), van másik megoldás.(Szerintem)


Vagyis, nem én soha, az agresszió nem megoldás; én ezt nem a fizikai erőért teszem, ez egy életvitel!

2012. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem ez volt a lényege lényegében:Dnem feltétlenül az hogy mer valaki izmos kimegy az utcára verekedni nem így értettem..hanem hogy kapóra jött mert beléd kötöttek stb
2012. aug. 4. 23:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Ép eszű ember nem köt bele ilyen személyekbe :)
2012. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én csak annyit vettem észre, hogy például mikor még régebben kis vézna voltam sokkal többen belém kötöttek. Például akkor amikor barátnőmre hajtottak rá és odamentem. Most már kevesebben, de tetlegességre még nem került sor, nem is igazán vagyok a híve meg még annyira durva nem is volt a helyzet hogy szükséges legyen.
2012. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha kipróbálod.

Kersel egy kigyúrt fószert az utcán. Nyakonvágod és várod a választ:)

2012. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem volt már elég sok furcsa helyen élek úgyh..egyet elmondhatok semmit nem számít az utcán hogy te mekkora vagy,egy egyesekbe tudtam nyerni,de az se a konditól szerzett "hihetetlen erőtől",adrenalin lélekjelenlét tapasztalat és a többi,de volt olyan is hogy 7en körbeálltak na annak a végkimenetelét nem részletezem de elhiheted hogy ott SEMMIT nem számított..
2012. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Magam is gyúrok, de szerintem verekedésben, nem hoz előnyt, mert 1 ha kiütik a fogam, szemen szúrnak sorolhatnám, lehetnék akár mekkora "kikboxer" a földön fetrengenék.

2 azt vettem észre, hogy a mozdulataim lassabbak, és a nyújtások ellenére kevésbé hajlékonyak az ízületeim. 3 attól, hogy 2X vastagabb a karod mint az ellenfelednek nem feltétlen leszel erősebb nála. Tehát ha nem kimondottan harcra edzel akkor szerintem még hátrányban is vagy.

2012. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nyilván kés meg ilyen ellen nem sokat ér az erő, de azért a kinézet annyiból számít, hogy te se szívesen kötsz bele egy nagyobb nálad emberbe. Sőt én még a kisebbekkel is vigyázok, mert a terembe ahova járok kisebb izomtömeggel rendelkezők is kondiznak, muay thai edzés mellett, szóval simán elvernének. Vigyázni kell ezzel. De azért egy jó kiállást biztosít és úgy azért máshogy néznek rád.
2012. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
azért hátrányban nem,az utcán nem kimbo slice-ok mászkálnak hanem átlagemberek akik meg belédkötnének azok meg még cs.írábbak vagy drogozik vagy iszik,vagy egy kis nyikhaj g.eci szóval ha már csinálsz valamit mindenképp van egy kis előnyöd szerintem nem sok de jobb mint a semmi
2012. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 NagyonGonosz ***** válasza:

Nem szabad összekeverni a küzdelmi tudást és az izomzatot. Maximum a megjelenésben segíthet. Egy vékony srácba sokkal inkább beleköthetnek mint valakibe aki kétszer akkora náluk.

Amúgy utcán egy 50 kilós kis sz@rházi is meg tud késelni úgy, hogy nem kelsz fel.

Néhány vágott, szúrt seb elrettentésként:

[link]

[link]

[link]

Most jut eszembe kocsmai verekedésnél lehet, hogy segít ott sok a képzetlen agyatlan szájhős részeg barom.

2012. aug. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!