Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vettetek észre miután...

Mit vettetek észre miután (kicsit) megizmosodtatok - ha előtte vékonyak voltatok? Csajok szeretik?

Figyelt kérdés
Itt most nem az a kérdés, hogy a "kigyúrt állatokra" buknak-e a csajok, hanem kondizás előtt eléggé vékony voltál (én most 189 magas, 72kg), lejártál edzeni, pár hónap alatt szálkás lett az izomzatod, lett mellizmod, kockahas...szal a csajoknál azért ez nyom a latban nem?
2010. júl. 5. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam az volt, hogy egyszer egy csaj megfogta a melkasom, és akkor mondta, hogy milyen jó mellizmom van :D

Amúgy annyira nem látszanak az izmaim, csak akkor szépek ha befeszitem :)

2010. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan én kövérebb voltam ahogy kicsit lefogytam és izmosodtam észrevettem,hogy megnéznek a nők és látják bennem a férfit nem ugy mint azelőtt.szóval igen számít az izmos/sportos testalkat akkor is ha szálkásabb vagy akkor is ha nem annyira.
2010. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer pipáztatattam egy lakótelepi kiscsajt a kocsi hátsó űlésén.Feljebb húzta a pólóm és így szólt!-Úúú,neked kockás a hasad?-:)
2010. júl. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!