Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrósok vettétek már hasznát...

Gyúrósok vettétek már hasznát az utcán az erőtöknek?

Figyelt kérdés
volt már olyan helyzet vagy valami utcai verekedés amiből jól jöttetek ki a nagyobb erőtök miatt?:)
2012. aug. 4. 23:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bedrogozott hülye tényleg inkább kisebb emberekbe köt bele, de egy komoly támadó nem a mérete alapján választja meg az ellenfelét. Ő is a könnyű prédát keresi és olyat fog keresni aki áldozatként viselkedik, ha megtalálta az izmainak méretei már nem számítanak.
2012. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 dirtboy ***** válasza:

nem

nem is azért edzek és a balhét is kerülöm.

azért mert viszonylag erős vagyok attól még simán megtudnak verni ha valaki jobb bunyós.

nincs ilyen hogy az nyer aki nagyobb súlyokat mozgat meg.


munkám során,hétköznapokban viszont sokszor hasznát vettem és ez az amit szeretek,na meg a kinézet is javult.

2012. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ez nem balhé volt, de egyszer sétáltam barátnőmhöz, és egy házba ráesett egy nőre valami állványszerűség, és nem tudták leemelni róla. Egy kisfiú látta, hogy arra sétálok, és odaszaladt hozzám "izmos bácsi segítsen". És simán letudtam emelni róla, amit két felnőtt férfi nem. (igaz ők vékonyak voltak)A mai napig jó erre visszagondolni.
2012. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
ááá ez tényleg jó:D azért valamelyik hozzászólóval nem értek egyet enm tudom ki volt,de egy komolyabb támadó se választ ki egy állatot,itt egy kép szerinted őt ki választja célpontnak?:DDDDDD [link]
2012. aug. 5. 18:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb támadó nem az izomtömeget fogja nézni, hanem ösztönösen keresi az áldozattípust.
2012. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 dirtboy ***** válasza:

kérdező

és ha többen vannak?

egyébként meg nem mindenki ilyen életfogytiglan fejű,kopasz ember.

simán be támadhatják ezt is akár.

2012. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hajrá ahhoz már elég olyan embernek kell legyen,az áldozattípusra meg aki izmos az nem áldozattípus szerintem nem?
2012. aug. 5. 18:56
 18/21 dirtboy ***** válasza:

a kés könnyen bele szalad akárkibe,az izom nem fogja meg.

este az utcán meg egyébként sem egyedül szoktak támadni az emberek,akik úgy vannak vele hogy kimennek összeverni valakit azok úgy is sokan vannak és nem csak puszta kézzel támadnak.

nem érdekli őket hogy mekkora vagy,nekik annál nagyobb dicsőség.

pár hónapja volt egy újságban hogy egy testépítő bajnokot vertek meg egy discoban.

2012. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy izmos simán lehet áldozat tipus ez inkább a viselkedéséből szűrhető le például kerüli az utcán a tekinteteket, teljesen "összegömbölyödött" testtartás stb, ha utcán jász legközelebb nézz körül és meglátod, hogy vannak izmos emberek is akik az ösztöneid könnyű prédának értékelnek.
2012. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sznofru ***** válasza:
Verekedesnel (szovaltasnal) jobban szamit a kiallas es a magabiztossag, mint az izommeret. Sok gyuros azt hiszi, hogy ha nagydarab, akkor verekedni is tud, kozben ez 2 kulonbozo dolog.
2012. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!