Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti milyen légpuskát ajánlotok4...

Bereczky Botond kérdése:

Ti milyen légpuskát ajánlotok40 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Legyen erős pontos és megbízható!

#puskavétel
2012. aug. 5. 10:01
 1/8 Gépágyu ***** válasza:

Ha erős kell és megbizható én a BMK19 vagy 20 tipust ajánlanám , 2-3x olyan erős mint egy szlávia mert nagyobb a süritőtér-dugattyuház és HW95 klónok ami a weihrauch csucs modelljei. aukciós oldalakon 30-40 ezerig vannak.Európai piacra gyártják a kinaiak. Lengyelek 2 év garit vállalnak rá a Kolter cég forgalmazza, van a youtubon videó. az összes HW alkatrész csereszabatos hozzá.


Nekem van egy BMK20 eladó mivel 2őt hoztunk Lengyelből.

2012. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
kínai szutykokat semmiképp. Crosman optimus (quest), vagy Crosman 1077, az utóbbi co2es tehát télen nem igazán használható.
2012. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gépágyu ***** válasza:

Te a Crosman oldalán rajta van hogy Madein China !


A BMK ugyanaz csak európai piacra gyártva és nincs rajt az USA-EU vám.

Te tudod. további szép napot :-)

2012. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
azért a médincsájna és a kínai szutyok nem ugyan az. A crosman, vagy akármilyen más normális gyártó puskái "kicsit" megbízhatóbbak. amugy a crosman puskákból csak a csőtörősek készülnek kínában a pcp és co2 puskákat amerikában gyártják. végül is megvehetsz bármit. viszont ha nem 7,5J-os puskát veszel akkor törvényt sértesz(a bmk puskái 15J energiával kerülnek forgalomba). lőfegyverrel való visszaélés és 2-8 év szabaságvesztés.
2012. aug. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gépágyu ***** válasza:

Keress ráa gyár vagy a forgalmazó honlapjára például a Kolter cég honlapjára. szemed szád eláll. 7.5 J al is készül ISO9001 direktiváknak megfelelően.

Nem szutyok. 2 én garanciát adtak mellé.


De nyugodtan vedd meg ugyanazt az amerikai piacra készitettet 20 ezerrel többért. ja a Crosman 305 M/S ot tud az mennyire szabályos?


További szép napot.

2012. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha Mo-n veszed 7,5J :)
2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Másik pedig, nem kerül 20ezerrel többe :) ugyan annyi mint az általad említett :)
2012. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gépágyu ***** válasza:

Ok . akkor vedd meg azt. Csak nem értem , hogy akkor miért kérdezed hogy milyen puskát ajánlunk? Nekem bevált amit ajánlottam,te meg Crosmant akarsz akkor vedd meg azt. Van 3 Crosmanom 781, 2100 pumpás. 1008 Co2

Nem eladók csak látoma különbséget.

további szép napot:-)

2012. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!