Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elmegyek személyi edzőhöz...

Ha elmegyek személyi edzőhöz edzéstervért, jár hozzá étrend is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Jár? :D Te figy, ez nincs ám törvénybe foglalva... Elmész, megmondod mit szeretnél, el fogja mondani a kajálást is.
2012. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam elég rossz híreket személyi edzőkről, szóval úgy lesz a tuti, hogy mellette utánaolvasol mindennek a neten.
2012. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, a második hallott valamit (ki tudja mit) úgyhogy el ne menj! Művelődj a netről, úgyis mindenki ezt csinálja. Kár, hogy érdekes módon egyre több a kövér, holott a netről művelődni egyszerű és gyors. Ja, hogy ki kéne választani a helyes infot... az meg sajna nem megy hozzáértés és tudás nélkül. Elképesztő, hogy tényleg ebben az országban mindenki mindenhez ért, minden szakma le van ugatva, és mindenki majd megcsinálja magának nulla tudás nélkül... Látszik is sajnos mindenen ez a hozzáállás.
2012. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy legyen tájékozott saját maga is. Ahogy mindenből, személyi edzőből is van kitűnő, de van kókler is. És ez utóbbiból nem egyről értesültem már.
2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mellesleg, ha valaki edzésre adja a fejét, akkor érdemes több éves időtávon gondolkodnia, akkor pedig célszerű saját magának elsajátítania a megfelelő tudást. :)


Hogy kövér-e vagy sem, sok mindenből adódhat. :)

2012. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!