Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 37 fokban lebírtam futni...

Ha 37 fokban lebírtam futni 11 km-t akkor menne 21 km normál futókörülmények között?

Figyelt kérdés
Félmaratonra készülök, 15 km-t futottam eddig legtöbbet.Egyszerűen úgy alakult, hogy nem értem rá máskor kimenni csak délbe edzeni, de 11 km-nél látászavar, rosszullét, hasmenés jelentkezett.(Halottam korábban hogy valamelyik félmaratonon nagyon meleg volt és tömegesen adták fel fosás/hányás miatt). Hogyan lehet védekezni ez ellen, ha versenyen is meleg lenne megint? (Folyadékot minden állomáson fogok inni ez alap-ezen felül tipp?)

2012. aug. 6. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Elfogytak az ásványok, nem csak a vizet, azt is pótolnod kell, a hosszútávfutók, teniszezők egy spec. keveréket isznak, amikben benn vannak a szükséges tápanyagok.
2012. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!