Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lehet néha rosszabb a...

Miért lehet néha rosszabb a formám?

Figyelt kérdés
nagyon idegesítő..edzek rendesen eszek is szedek mellé még tömegnövelőt is,vannak napok amior nagyon jól nézek ki(pontosabban fogalmazva teljesen megvagyok elégedve magammal,és mondjuk másnap egy pihenőnap után tök rossz a formám,kicsit ilyen petyhüdtebb vagyok stb..nem testképzavar ne írjátok gondolom ti is látjátok magatokon ha rosszab a formátok..ötletek hoyg mitől lehet?
2012. aug. 7. 11:14
 1/10 Szoondiii ***** válasza:

oké, nem testképzavar..

akkor ilyen a test. függ az izmaid feszessége éppen az edzéstől, a testedé a ch fogyasztástól, só fogyasztástól, víz fogyasztástól...

esztétikai sport... na de igen, ilyenek számítanak.

2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
testképzavar
2012. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem az ember több év edzés után már ismeri a teste izmai minden részét,és látja mikor jó mikor nem
2012. aug. 7. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan, hogy egyszer izmosabbnak látom magam, utána meg már kevésbé, és rájöttem, hogy a fényhatások miatt! :D
2012. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:DDDigen sokat számít de én mindig abból tudom inkább hogy hogyan áll rajtam az atléta:DDDDDD
2012. aug. 7. 14:16
 6/10 A kérdező kommentje:
csak ilyenkor meg kajak a padlón vagyok nem merek sehova menni,de ha jó vagyok akkor vadulás:D
2012. aug. 7. 14:16
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó úgy érted edzés közben szoktam-e?:Dmert edzés közben sosem mindig elfelejtem még ebben a melegben is:D
2012. aug. 7. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:

testképzavar. de nekem is van ilyen, fénytől, póztól függ, hogy épp nagyon szarnak látom magam, vagy éppen királynak.


de nyugtasson a tudat, hogy akinek tökéletesnek látszik a teste, róla is lehet brutál rossz képet csinálni. :)

2012. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szoondiii ***** válasza:
vagy gondolj néha a belső értékeidre, amik biztos vannak és még a legs.zarabb fizikai állapotodban is naggyá tesznek..
2012. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nincs sok:..de szép mondat volt tényleg!:D
2012. aug. 8. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!