Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlotok?...

Milyen edzéstervet ajánlotok? Esetleg jó az amit eddig toltam? 18F

Figyelt kérdés

Eddig hétfő hát bicepsz

kedd váll

szerda pihi

csütörtök mell tricepsz

péntek láb

ui.: vékonyabb vagyok, a tömegnövelés a cél. Kb 1 éve edzek kisebb megszakítással. (Az elején heti 3x ugyanazt toltam)



2012. aug. 7. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
jónak tűnik de ez nem edzésterv csak felosztás
2012. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha tömegnövelés a cél, akkor inkább evésről kérdezz minket, ne edzésről :)
2012. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ebben igazatok van, köszönöm a válaszaitokat! :) Leírom egy átlagos (nyári) étrendemet, ha esetleg még olvassátok. Jó ötletnek mindig örülök, de hozzátenném nem vagyunk a toppon anyagilag. (azért nem is éhezek.. :D)

10körül müzli tejjel, délben meleg ebéd (sokszor csirke-rizzsel, de nem mindig, általában azért fehérjedús kaja) 3 körül szendvicset összedobok magamnak sok hússal, zöldségekkel, fél6kor mégegyet, 6kor indulok edzeni, 8-fél9 körül meleg vacsora (kb mint az ebéd), aztán utána este esetleg valami nasi (főleg pop-corn)

2012. aug. 9. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy borzalmas étrend. Látszódik rajta némi törekvés, hogy jobb legyen, mint a semmi, ez értékelendő, de még így is elégtelen. Megjegyzem, az étrendemre én is így kezdtem ráállni, először silány kajákat ettem 3 óránként, aztán ez finoman átment csirke-rizsbe.
2012. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!