Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hete járok konditerembe,10kg...

1 hete járok konditerembe,10kg-t szeretnék leadni. Mit ajánlotok, milyen edzéstervet? 20/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
konditerembe? az nem arra való ha leakarsz fogyni akkor járj kocogni és diétázz
2012. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz heti 4-szer 40-50 perc aerob edzés+ diéta, de mehet mellé súlyzós edzés is az izmok megtartásához.: [link]
2012. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló hülye, ne törődj vele. A futás valóban segíthet, de ez nem üti ki a konditermet. A diéta meg fogyáshoz alap, máshogy nem is lehet fogyni.

Első lépésként állíts össze egy f.sza étrendet:

[link]


+ nézz hozzá egy kezdő súlyzós edzéstervet body.builder.hu-n, + kardózz hetente minél több alkalommal.

2012. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem hülye az első csak nem pontos, az erősítés valóban nem diétához célszerű DE ha nem tartod vagy fejleszted az izmaidat akkor abból fogsz fogyni nem a zsírból
2012. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nah szóval ha napi 40 perc futás heti 5x és mellette még kondi is és helyes táplálkozás. így hatásos lehet? :)
2012. márc. 6. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

22:04

1. válaszoló vagyok. Nem érzem magam hülyének csak mivel láttam hogy 20 éves nő ről beszélünk ,írtam hogy fogyáshoz inkább kocogni kéne és diétáznim természetesen a konditerem is lehet megoldás de szerintem ez egyszerűbb és kevésbé megterhelő !

2012. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, mert fogyásnál az számít, hogy egyszerű legyen, nem az hogy hatásos.
2012. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy persze, 5 futás, 3 teljes testes súlyzós és szálkásító étrend, így jó lesz. az étrendben ez is segíthet: [link]
2012. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. márc. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!