Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha megbírok...

Szerintetek ha megbírok egyszerre 20-25 fekvőt +20kg súllyal szabályosan orromig lemegyek úgy. Akkor hány kilóval tudok fekvenyomni? 58 kg 173cm 14/f

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
most komolyan számoljam ki neked? bocsi de nem :D
2012. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi a szarnak írsz? Sose nyomtam fekve ezért kiváncsi voltam kb mennyivel menne, ha esetleg vennék egyet a hozzávaló súlyok miatt. Azt se tudom alapból mennyit nyomok ki, súlyok nélkül ha 58 vagyok, a láb segítsége meg ezek miatt
2012. aug. 7. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

A kettő csak kis részben függ össze, mivel fekvőtámasznál a saját testedet mozgatod, fekvenyomásnál pedig súlyokat. De ezt élőben is sokszor láttam már, hogy kondis ismerőseim, akik 100 kilóval vagy még többel szériáztak fekve, és akkora bicepszük volt, mint az én fejem, 10 fekvőtámaszt alig bírtak megcsinálni. Mások meg perceken keresztül folyamatosan nyomták az 50-100 fekvőt, de konditeremben, súlyokkal alig tudtak mit kezdeni.

Menj el egy konditerembe, vagy ahol van fekvenyomásra lehetőség, és próbáld ki, mennyit bírsz, az a biztos. Rakj a rúdra először kevés súlyt, aztán folymatosan növeld az adagot.

2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
kb 20-25 kilóval tudnál 8at.
2012. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
0%

/De ezt élőben is sokszor láttam már, hogy kondis ismerőseim, akik 100 kilóval vagy még többel szériáztak fekve, és akkora bicepszük volt, mint az én fejem, 10 fekvőtámaszt alig bírtak megcsinálni./


azért ne túlozd el ennyire.

100% hogy nem csak 10fekvőt bírnak nyomni.

a kondisokat a magas ismétlésszám az ami megfogja,ezért nem bírnak olyan sok fekvőt nyomni mint akik fekvőznek. állandóan.

de az hogy csak 10et nyomnak le az baromság,ne hazudozz.

2012. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NagyonGonosz ***** válasza:
Nem ugyanaz a két gyakorlat! Alá kéne feküdni a rúdnak és megnézni mennyi az annyi.
2012. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem értelmes kérdés... ha csak 20+ kilót tudsz akkor nem fogsz lenyomni 20-25 szabályos fekvőt.. és mellesleg nem az orrodhoz kell nyomni hanem a melledhez:D
2012. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!