Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen csalival tudok törpehar...

Markboy95 kérdése:

Milyen csalival tudok törpeharcsát fogni? Kukoricára jön?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ez ritka kérdés:)

Csonti és giliszta:)

Ha sokat akarsz fogni, akkor epres etetőanyag, az etetőanyaghoz tegyél 1-2 doboz élő csontit, csontibábot, egyebet sem fogsz fogni, csak törpét, ha olyan vízben horgászol, ahol sok van.

Ezzel a kombinációval egy-két pontyot is oda lehet csábítani:)

A kukorica kifejezetten taszítja a törpét, főleg a keményre főzött, bár kagylós ízesítésű kukoricára néha rákapnak.

2012. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cisbá48 válasza:

Hát nem tudom lementem horgászni barátokkal egyik haverom hozott ilyen kenyér csalit azzal ki fogtam ilyen 2 óra alatt ilyen 10-12 törpeharcsát.

Ja igen egy kicsit bővebben a kenyér csaliról ilyen paprikás kenyér csali volt.

2012. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha már törpére horgászol akkor menj a fóti tóra azt ott jön dögivel, meg a naphal is. A csali mindegy, még beetetés sem kell! Vigyázz: a törpeharcsának mérgező tüskéi vannak és nagyon csúszós... rossz kombináció...
2012. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Főzős Laci ***** válasza:
A Hármas-Körös holtágain(Betekits,Kerekes-zug,Harang-Zug stb) igen sok törpeharcsát lehet fogni.Legjobban gilisztával lehet a fenéken,de felveszi a csonticsokrot,és zsenge csemege kukoricát.Nagyobbakat fogtunk egyszer a Békésszentandrási Duzzasztó fölött is.
2013. máj. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!