Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A birkózók használnak fülvédőt...

Aikiboxer kérdése:

A birkózók használnak fülvédőt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kicsi fiamnak nézegetünk küzdősportokat. A birkózás tetszik a legjobban, de a szép kis fülét kímélni szeretnénk... használnak fülvédőt az edzéseken, vagy ciki ilyet felvenni? Bokszon pl. nagyon ritkán látok fejvédőt, bár lehetne (kellene) használni, de nem nagyon vesz fel ilyet senki.

2012. aug. 8. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

fejvédőt szoktak felvenni.

főleg verseny felkészüléskor,amikor nem hiányzik a sérülés,de van nálunk olyan,aki majdnem mindig hordja sparringnál.

én csak akkor veszem fel,ha az előző edzésről még bennem van a pofon.

a fülvédőt meg nem tudom.

amerikában mindenki viseli,azt tudom,de azt is,hogy a gyerekek megtorolnak mindent ami különbözőségre vall.

olyan lesz a föle és kész:).

szerintem nincs vele gond.

ha meg abbahagyja a versenyzést,megplasztikáztatjátok,és olyan lesz,mint új korában.

bár a birkózókra pont az ellentéte jellemző.

sokuknak nem edzésen lesz olyan a füle,hanem maguknak tördelik otthon,hogy még olyanabb legyen.

2012. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!