Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportokat tudnátok...

Szilvásgombóc kérdése:

Milyen sportokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és anyukám azt mondta hogy kell valamit sportolnom mert különben elhízok. Sajnos nem tudom hogy mit sportoljak de abban biztos vagyok hogy nem kung fu! Veszprémben élek úgyhogy itt kéne valamit. Ne legyen túl drága. És nem értek a tánchoz bár imádok táncolni de nem tudok. :/ Mit tudtok ajánlani?

2012. aug. 8. 20:22
 1/5 anonim válasza:
Én imádok lovagolni ! Te is megprobálhatnád ! Vagy úszni se rossz , főleg nyáron . És az úszás sokat fogyaszt . De akár te is rászánhatod magad , hogy néha pl. megcsinálj pár fekfőtámaszt , felülést , magyarul te magad leszel saját magad ezdője !
2012. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

fiú vagy lány vagy?

Ha fiú:foci,kosár,atlétika,futás

Ha lány:kosár,atlétika,röplabda,szertorna(bár az én szememben ez még sportnak sem nevezhető),zumba,aerobik,futás

2012. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lovaglás nem jó pedig már tudok ügetni de anya nem engedi mert drága és veszprémben nincs is lovaglás oktatás, és uszni nem lenne jó mert agyon hajszolnának amugy imádok uszni de nem rendszeresen.
2012. aug. 8. 20:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy a kosárlabda és a jóga érdekel (amugy lány vok) de nem tom hogy veszprémben hol van erre lehetőség
2012. aug. 8. 20:43
 5/5 anonim válasza:
De akár ha elmész nyáron a Balatonra, egy kicsit lubickolás helyett, úszhatnál, ameddig nem fáradsz el. Vagy en még tudom neked a kondit. Néha, heti egyszer lejársz kondizni, a konditerembe. Az e heti 1 óra kondi nem megeröltető. Amúgy meg ha olyan úszoedzőt találtok, aki laza edzést tart, akkor ki lehet bírni. (^^^)
2012. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!