Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítése?

Hasizom erősítése?

Figyelt kérdés

A hasizmomat szeretném formálni és erősíteni felüléssel ill. különböző hasizomerősítő gyakorlatokkal amit otthon is el tudok végezni. Készítettem is egy edzéstervet.

Arra lennék kíváncsi, hogy ezeket a gyakorlatokat minden nap vagy minden másnap végezzem, ill. a nap mely szakában? Délután vagy inkább estefelé vacsora után, hogy hatásosabb legyen?

Amúgy 16 éves fiú vagyok, 183cm magas és 78kg, bár ez nem hiszem, hogy lényeges lenne.


Még arra lennék kíváncsi, hogy a vádlimat milyen otthon elvégezhető gyakorlatokkal tudnám "izmosítani", erősíteni,

mert elég vékonyak.


Köszönöm előre is a válaszokat.


2012. aug. 8. 23:39
 1/2 anonim válasza:

Ha komolyan megterheled az izomzatot, semmiképpen ne végezd a gyakorlatokat minden nap. Így nem lesz ideje regenerálódni az izmoknak. Én heti kétszer szoktam hasazni itthon, az bőven elég. Az hogy mikor csinálod, az szerintem mindegy, amikor időd van rá akkor csináld. Én általában délután 5-6 környékén szoktam.


Vádlira egyetlen gyakorlatot tudok amit otthon mindenképp tudsz végezni. Felállsz egy lépcsőfokra úgy hogy csak a talpad elülső részén - a lábujjak előtt lévő párnás rész - állsz. A bokádat leengeded ameddig tudod, majd innen lábujjhegyre emelkedsz és a legfelső ponton megfeszíted a vádlit. Lassan csináld és a legalsó ponton kicsit állj is meg.


Ezen a két oldalon a vádli edzésével kapcsolatban fontos információkat találhatsz:

[link]

[link]


Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igen sokat segítettél! :)
2012. aug. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!