Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizommal kapcsolatban...

Drmumus kérdése:

Hasizommal kapcsolatban kérdeznék, és hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Előszőr is én: 15éves 175cm és 63kg vagyok

van felső és oldal kockahasam de azt szeretném ha megmondanátok hogy lehet jól szálkásítani egész hasizmomat

és még azt hogy hogy csináljam hogy mindennap vagy 1nap pihi közte.

Értelmes válaszokat kérnék! Kösz.



2012. aug. 2. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Csökkentened kell a testzsírodon, amit szálkásító diétával tehetsz meg. Mondjuk a testsúlyod eléggé a határon van, lehet ha megnövelnéd az izmaid tömegét, azzal is látványosabbá tehetnéd, te tudod.
2012. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
izmaimmal nincs gond mert kondizok és amúgy szoktam futni is de csak hogy csináljam a szálkásítást hogy naponta van minden 2.nap
2012. aug. 2. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A szálkásítást szálkásító diétával kell megoldani és heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzéssel kiegészítve a súlyzós edzést.
2012. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt is szeretném hogy hogy csináljam akkor a hasizom gyakorlatot és milyet
2012. aug. 2. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti 3 hasazás elég lesz, hasprés 3*30-40 és lábemelés függeszkedve 3*20. De ez csak egy példa.

[link]


Hasizomedzéssel nem megy le a zsír, mert nincs helyi zsírégetés, de végezheted, hogy erősödjön.

2012. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!