Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 4 hónapja...

Lehetséges, hogy 4 hónapja húzódott meg a hátsó combizmom, és még alig javult valamit?

Figyelt kérdés
Április végén sérült meg, utánna még edzettemvele 2 hétig, aztán pihentettem 1,5 hónapot. Elmúlt a fájás, és újra elkezdtem edzeni, de 1 óra után éreztem hogy megint újra elkezdett fáj, és azóta megint fáj! alapból nem, amikor ülök, akkor sem, csak akkor fáj, amikor befeszítem a lábam, vagy sprintelek, megerőltetem! Folyamarosan kentem izomhúzódás elleni krémekkel, Rictofittal, Flectorral, Flexaginnal!
2012. aug. 10. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Na a sérülés után nem kellett volna az a 2 hét edzés, nem érezted, hogy fáj?

A fájdalom egy vészreakció, hogy hagyd abba, amit csinálsz, majd legközelebb odafigyelsz és abbahagyod.

Bizony, így még nagyon sokáig érezni fogod, nem ártana megnézetni, tényleg csak húzódás e.

2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!