Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés sérült karral lehetséges...

Edzés sérült karral lehetséges? Kisebb súlyokkal persze de azért edzeni. Több infó lent!

Figyelt kérdés
itthon egy ház körüli pakolásnál meghúztam a karom!..főleg a bal könyököm fáj..meg kicsit a csukóm is..a doki is húzódást mondott..meg pihentessem! ok csak meddig ha kb 1hónapot kihagyok akkor "össze" esek mint állat..tudom az nem olyan egyszerű de az izom ha nincs terhelve "lebomlik"veszít a tónusából stb..jó ez nem 1-2 hét alat következik be de hónapos kihagyások után biztosan..mit javasoltok 1-2hét után merjek edzeni? kisebb súlyokkal és persze óvatosan figyelve a dolgokra! köszi a válaszokat!
2012. aug. 12. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Másnak azt tanácsolom, hogy pihentesse, de én sem szoktam kibírni edzés nélkül. :)
2012. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez olyan dolog, hogy te érzed mennyire fáj majd ha terheled. Pihentetni muszáj mert hamarabb helyrejön, de aztán fokozatosan terhelheted. Nekem a vállam ment ki egyszer elég dúrván. Egy darab fekvőtámaszt nem tudtam megcsinálni, ahogy a feléné jártam vége volt. Ugyanez fekvenyomás, tárogatásnál, de minden más gyakorlat ment, még a 45fokos fekvenyomás is! Még a váll edzés is, ha előre nem emeltem súlyt. Több mint egy hónap volt mire helyrejött.
2012. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihentesd pár napig mondjuk 1 hétig. Közben töltsd le valahonnan a fegyencedzés 2-öt annak a harmadik fejezetében találsz jó sérülés utáni regenerációs tippeket, alkalmazd őket és lassan állj vissza az edzésben.
2012. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Szerintem pihentesd. Az izületi sérülés durva, ha megerölteted a könyököd, tovább tart a felépülés. A könyök terhelése nélkül is rengeteg mindent tudsz csinálni felsőtestre, a bicepsz, tricepsz várhat, vagy ha türelmetlen vagy, a karodra csinálj izometrikus gyakorlatokat.
2012. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!