Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor mi az igazság...

Most akkor mi az igazság (testépítők)?

Figyelt kérdés

Most mi a helyzet a fehérjével?

Én 168 cm 54 kg-s lány vagyok és napi 130-150 g között volt eddig a fehérje fogyasztásom. Mégsem kellene vagy mi?

[link]


2012. aug. 14. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha súlyzós edzést is végzel, akkor kell a 2-2,5g*testtömegkg fehérje, mivel az edzésen lebontott, sérült szöveteket újra kell építeni. Ennyi muszáj a regenerálódáshoz. Ha nem végzel ilyen edzéseket, akkor leviheted 2g*ttkg alá. kb ez a helyzet.:)
2012. aug. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire terheled meg a szervezetedet. Egy irodai alkalmazott, és egy erős fizikai sport vagy munka során más értékek a megfelelők. A cikk totál érthetően levezeti a témát. Ebből Te hol olvasod azt ki, hogy a protein még sem kell?
2012. aug. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sznofru ***** válasza:

A feherjek lebontasa energiat igenyel, tehat ha tobbet viszel be, mint amennyi kellene, akkor nem csak, hogy feleslegesen tavozik a szervezetedbol, hanem igyis-ugyis lebontodik, amivel a szervezetedet leterheled, plusz munka, plusz energia (amit mashonnan vesz el).


En 2gr/tskg-nal tobbet tomegnoveleskor nem eszem (valamikor csak 1.8), mert szamomra nincs ertelme.

2012. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Heti 3-4 alkalommal van súlyzós edzésem. Akkor a 2 grammnál mindenképp maradhatok?
2012. aug. 14. 14:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem súlyzós edzéshez kell annyi.
2012. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a válaszokat!:)

Akkor falom tovább a csirkét meg a túrót:)

2012. aug. 14. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd.:)
2012. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!