Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez lehetséges szteroid nélkül?...

Ez lehetséges szteroid nélkül? Vélemény?

Figyelt kérdés

Ezt az eredményt szteroid nélkül el lehet érni? Ha igen, kb. hány év? Illetve, gondolom ha valaki hobbiként eddz, csak, hogy jobban "nézzen" ki, akkor egyáltalán nem érdemes szteroidhoz nyúlni, úgy hallottam elég komoly károsodást okoz a szervezetben a későbbiekben, nem?

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=4aGBZWF-Xcc&feature=fvwp


2012. aug. 17. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szteroid!Kiváló étrend,vitaminok,tejsavó stb. és kitartó gyúrás!Évet nem tudok mondani,mert hülyeséget nem akarok írni,de sztem rengeteg munka van benne...
2012. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez a szteroidos!! [link]
2012. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó genetikával elérhető naturálban, de az kell hozzá, nem elég az étrend és edzés.
2012. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elérhető. Igaz évek munkája de teljesíthető!
2012. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek az. Én 26 év edzés alatt sem értem el ennyire jó formát.
2012. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért ne vegyetek rá mérget, hogy ez naturál ettől sokkal gyengébb fizikumokat is koxal szoktak elérni.
2012. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Na jó, a videós hülyének néz minket gyerekek:D Azt írja ezt 15 hét alatt csinálta szteroid nélkül... Valamelyik biztosan hazugság:D Szteroidhoz inkább ne nyúlj... Mondjuk elég jó formája van tényleg, de ez korántsem 15 hét... Ez tényleg nagyon hosszú és nagyon kemény évek eredménye!
2012. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
dumálni könnyű, hogy elérhető, de senki nem tud feltenni magáról hasonló képet ilyen formában.
2012. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy mindenkinek ilyen fizikuma van, viszont jó genetikával szerintem teljesíthető bőven kox nélkül. Igaz a 15 hét helyett 5-10 év, vagy akár több!
2012. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15 hét alatt szálkásitott le, am asszem a többi videoi között ott van hogy ezt a formát mennyi idö alatt érte el meg hogyan
2012. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!