Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gömbölyű vállakat szeretnék,...

Gömbölyű vállakat szeretnék, de nincs pénzem konditeremre van egy fekpadom meg párdarab kézi súlyzó, mondanátok vállra gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 09:51
 1/7 Turbo0111 válasza:

[link]

Ezek közül tudsz válogatni, hogy melyiket tudod otthon csinálni.

2012. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha vállaidat szeretnéd, akkor nagyon nem is kell kondi terem. Előre, oldalra emelés, döntött törzsű oldalra emelés, fej fölé nyomás, fekvőtámasz kézenállásban. Kifejezetten vállakra ezt tudod otthon csinálni.
2012. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezeket végzem: mellről nyomás kétkezes súlyzóval vagy egykezessel nyomás fejfölé (váltogatom hetente), oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel. Néha állighúzást és előre emelést is berakok.

[link]

2012. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát.
2012. aug. 22. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
hát azt mindenki szeretne nekemis csak nem régiben kezdet el gömbölyödni,pedig nem 2napja edzek de mostmár elég morbid ahogy kinéz,a válledzés titka szerintem az hogy nagyon intenziven kell ynomni nekem ez segitett gyakorlatilag kritikusan alacsony pihenőkkel,nekem 3 gyakorlatbol áll:első egy gépen ami nem sok teremben van az középső delta meg oldalso,aztán nyakból nyomás rögtön utána közben előre emelés,ebből 8-8,4után van csak hosszab pihenő a végére már szédelgek és rosszul vagyok de megéri,szoval összefoglalva,kézisulyzo OLDALEMELÉS,ELŐRE EMELÉS,NYAKBOL NYOMÁS EZEKKEL NAGYON JÓL ÁT TUDOD MOZGATNI CSAK FIGYELJ ARRA HOGY NE SZÜNETELJ SOKAT HANEM INTENZIV LEGYEN!!
2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgyhogy hajrá mindent bele;)
2012. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedvenc gyakorlatom. Pl. egy 5kg-os tárcsával, előre emelés két kézzel, majd amikor a karjaim párhuzamossal a padlóval elengedem a tárcsát, hogy csináljon egy 180 fokos fordulatot, addig a karjaim mozdulatlanok és miután elkaptam a tárcsát leeresztem őket. Lehet egy kézzel is, meg nagyobb súllyal pl. 10, 20 meg ki mennyit bír. Vagy több fordulat, tapsolni is lehet vagy dobolni a tárcsán. Erősebb nem leszel, de változatosságnak jó és ügyesség és gyorsaság növelésnek is.
2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!