Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már innen...

Valaki rendelt már innen fehérjét? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

[link] ez az az oldal

[link] Itt vannak a fehérjék, de mindegyikhez az van írva hogy fogyasztó szer, akkor ezek nem is jók tömegnöveléshez?

Én a másodikra erre gondoltam hogy meg venném,de nem vagyok benne hogy biztos hogy tömegeléshez is jó(a fogyasztószer miatt). Valaki használt már ilyet? Én nekem van lehetőség Pécsen a forrásban boltban vásárolni, úgy hogy a rendelés része annyira nem érdekel. [link]


2012. aug. 22. 17:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Az oldalról ez a helyes link(első). a második az már a termék listánál van4:) Elnézést kérek!
2012. aug. 22. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Az oldalt nem ismerem.

2) Nem látom a termékeket, amikről beszélsz.

3) OLVASD EL AZ ALAPISMERETEK, mert nagy homály van a fejedben ezzel kapcsolatban: [link]

2012. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az nem kapszulás:D fenn rámész a fehérjékre(gyors keresés és ott a fehérjét kiválasztod majd OK) és ott a második(protein power 3000gramm):D Kapszulásat én nem szednék a világért sem:O
2012. aug. 22. 19:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Az alap oldal és a termékeknek ugyanaz a linkje azért nem hozta be, de kérdés hogy miért ugyanaz:/
2012. aug. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!