Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném ha izmosodna a...

Szeretném ha izmosodna a testem hogy kéne ezt csinálni napi 30 fekvőtámasz vagy mi? Nem kell hirtelen változás csak szépen fokozatosan

Figyelt kérdés
amúgy 13 éves fiú vagyok arra gondoltam hogy 10 fekvő másnap 11 és így haladni.vagy felüléseket kéne a kocka hashoz?
2012. aug. 22. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettől nagy változás nem lesz de még kicsi sem ha csak fekvőtámaszokat csinálsz. Meg attól sem lesz kockahasad ha csak felüléseket csinálsz. Egyszerűbb ha rákeresel a saját testsúlyos edzésekre vagy elolvasod a fegyencedzést azok legalább érnek valamit.
2012. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a fegyenc edzés nem nekem való én nem akarok izom kolosszus lenni(ez csak hobbiként akarom csinálni) csak egy kis kocka has, semmi súly felesleg, izmos kar
2012. aug. 22. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked írták...

[link]

2012. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is leszel sose kigyúrt, attol te nefélj. Ha a fegyencedzést nem mered bevállalni, akkor sose elszel izmos.

A fegyencnél márcsak keményebb (súlyzós) edzések vannak. gyengébb meg már szinte SEMMI sincs, amit végezhetnél.

2012. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fegyenctől nem leszel nagyon izmos.
2012. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és az a szöveg hihető és inspiráló :)
2012. aug. 22. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom ezért mondtam hogy pont olyanoknak írták mint te akiknek "nem akarnak túl izmosak lenni"...
2012. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!