Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a fekvőtámaszt...

Hogy tudnám a fekvőtámaszt nehezebbé tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy ideje már nyomom a fekvőtámaszt és már nem terhel meg annyira és ugye nem is növök már nagyon izomba. Fekvenyomáshoz nem térnék át, mivel nem is lenne rá lehetőségem. Szóval a kérdés hogy tudnám nehezebbé tenni a fekvőtámaszt anélkül hogy eléggé megterhelem a gerincem.

2012. aug. 18. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szokták javasolni a plusz súly pakolását egy hátizsákba és azzal nyomni a fekvőt, bár ez terhelheti a gerincet, vagy pedig a lábad felteszed pl egy székre és úgy nyomod. És persze az egykezes fekvő, ami még jó.
2012. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a lábad tedd fel ágyra vagy vmi min 30cm es cuccra :D
2012. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egykezes fekvő, tapsos fekvő, szűk fekvő, zuhanóbombázó, és a legjobb: egykezes-egylábas fekvő


http://www.youtube.com/watch?v=YS2agrYPFTg


de mehet a kézállásból nyomás is, fal mellett, és fal nélkül.

a hátizsákos baromságot hanyagolnám...

2012. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ha nem akarsz figurázni, akkor egy gumiszalaggal is faszán lehet növelni az intenzitást.
2012. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hátizsákost én sem ajánlottam, csak megemlítettem.
2012. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a magasra tett lábbal végzett fekvőtámasz mit erősít jobban ? mennyire más a hatása mint a sima fekvőnek ? esetleg olyan részt is erősít amit a sima nem ?
2012. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk annyit, hogy nem a 60%-át nyomod ki a testsúlyodnak, mint sima fekvőnél, hanem kb 70 %-át. Most kipróbáltam mérleggel.:)
2012. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!