Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy azért van...

Az igaz, hogy azért van nagyobb hasam ha ülök, mert kevés a hasizmom?

Figyelt kérdés

187cm/88 kg nincs is sok felesleg rajtam, ha állok akkor teljesen természetes, viszont ha ülök, akkor egy undorító sörhasféleség keletkezik belőle:D Páran azt mondták nekem hogy ez azért van, mert nincs elég hasizmom, zsír már nincs sok, csak azt a keveset ami van nem tartja meg a hasizom, és ezért lesz ilyen "folyós" ha ülök. Tényleg nincs rajtam sok zsír, ezért érthetetlen ez a jelenség, így viszont igaznak tűnhet amit monddanak, mégis kételkedem.

Szerintetek?

Előre is köszönöm a válasz(okat)!

17/F és szimpatizálok az olyan válaszokkal hogy 'mii b..i vagy hogy ennyire foglalkozol vele??" stb..igenis érdekel, hogy minél jobb legyen a testalkatom, sokat is teszek/tennék érte, ezért tettem fel ezt a kérdést is.


2012. aug. 22. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek mivel amit mondtak neked egy baromság. :D Épp azért ilyen a hasad mert sok rajta a zsír. Ha meg eddig nem is edzettél akkor a 88kg-nak nagy %-ka zsír.
2012. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy magas a testzsírszázalékod (sok rajtad a zsír). Állva persze, hogy nem látszik, mivel nagyobb a felület, jobban eloszlik.
2012. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ez ellen hogy lehetne tenni? Milyen diétával, milyen típusú sporttal?
2012. aug. 23. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szálkásító diéta + aerob edzés (futás,biciklizés)
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az is fontos, hogy mikből eszek X kalóriát?

Csak mert én kb olyan 2000 kcal ettem naponta, csak nem ilyenekből, hanem szénhidrát meg egyéb ilyen dolgokbol. KEvés fehérje volt közte pl.

2012. aug. 23. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Elviekben nem számít, hogy miből, ha CSAK a számokat nézed. De gyakorlatban egyáltalán nem mindegy, hogy olyan anyagból viszed be, amiből a tested tud építkezni (fehérje), vagy abból, ami csak "üzemanyag" (szénhidrát). Az sem mindegy, hogy milyen szénhidrát. Itt érdemes utánanézned a glikémiás indexnek. Tömören arról van szó, hogy vannak szénhidrátok, amik gyorsan felszívódnak, viszont a szervezetednek egyszerre nem kell annyi energia, és inkább elraktározza. Plusz gyanítom, hogy 2000kcal nem lenne elég a fogyáshoz. Diéta alatt fokozottan ügyelni kell a fehérjebevitelre, mert különben izmot is veszítesz és olyan leszel, mint egy telekakált zokni. :)
2012. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!