Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Bruce Lee által...

Hol tudnék Bruce Lee által írt könyveket venni, rendelni?

Figyelt kérdés
Magyar nyelvűre gondolnék és valami olyan jellegűre ahol a harci technikáit,tanításait írja le.

2012. aug. 24. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye nem könyvből akarsz Jeet Kune Do-t tanulni?
2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan is jó lenne amiben azt tanitja, de ismerem az egyik könyvét aminek ez a cime: Bruce Lee harci stilusa I. alaptechnikák. Arra lennék kiváncsi hogy mondjuk az imént emlitett könyvet és a folytatását hol lehet megvenni?
2012. aug. 24. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt elvileg le tudod tölteni:


[link]

2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt már megtaláltam, de azért köszönöm! :) A sorozat többi részét keresném csak hát nem találom sehol. Ha valaki tudja hogy hol lehet őket letölteni,megvenni kérem jelezze! :)
2012. aug. 25. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Vatera! Énis nem rég vettem onnan 2 őt is! :) Sok minden bele van írva! :D
2012. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovacs pistajózsi válasza:
nekem van vagy 5 konyvem ami Bruce eletevel foglalkozik de ezek mar olyan regiek hogy csak antikvariumban lehet oket beszerezni....nem olyan dragak par szaz forintba kerulnek csak hat a lapok mar sargak de ettol meg kenyelmesen el lehet olvasni :) :)
2013. márc. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!