Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha eltérek az edző által...

Ciki ha eltérek az edző által összeállított edzéstervtől a kondiban?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de inkább saját magam szeretnék edzeni ahová én akarok. Tudom, hogy ért hozzá, de amiket ő mutatott azokat nem csinálom szívesen és például csomó része karra van, én pedig inkább a lenti testtájékra szeretnék edzeni + kardio.

De az edző mindig ott van és nem lesz ciki ha nem azt csinálom ami az edzéstervben van?


2012. máj. 22. 21:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele a problémádat, mondd el, mit szeretnél, és mit gondolsz az ő edzéstervéről. Az edző pont ezért van, ezért fizeted, hogy azt is figyelembe vegye, amit te szeretnél. Szerintem szólj, és biztos fog változtatni a dolgokon. Ha pedig szerinte erre szükség van, akkor azt is elmagyarázhatja neked, hogy miért.
2012. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Zakathol ***** válasza:
Valaki a múltkor belinkelt válaszként egy kérdést és az oda írt válaszokat. Nem tudom már hol van, de a lényege az volt, hogy az általad említett jelenség pontosan a fiúknál tapasztalható ellentéte: A nők csal alsótestre gyúrnak. De miért?
2012. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Smartguy86 ***** válasza:
Ha aránytalan testfelépítést akarsz, akkor hajrá :D Az edzés nem mindig élvezet, de ha célod van, akkor megcsinálod. Mellesleg nem tudom mi megterhelő van egy karedzésben... Jóval keményebben kéne edzened annál, amit most csinálsz - vigasztaljon ez a tudat!
2012. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 clint ***** válasza:
egyáltalán nem, én sosem hittem az edzéstervekben, mégis hogy lehet eldönteni, hogy ami nekem bejött a másiknak is be fog.... az aránytalan testes válasz meg baromság
2012. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:

#5 - Ezt kifejthetnéd bővebben is, hogy miért is baromság. Kíváncsi vagyok rá, tényleg!


Puszta logikával - ha te csak a lábaidat edzed, a karodat nem, akkor a lábad izmos lesz, a karod meg nem. Szépek is azok a fiúkák, akik pipaszárlábakkal feszítenek a strandon, mert csak a mellüket meg a bicepszüket gyúrták ki:D Nőben meg különösen szép eredmény, mikor vaskos vádli és comb mellett lifegő tricepsz és löttyedt bicepsz van, nem beszélve a beesett hátról...

2012. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 clint ***** válasza:
mert egy csajról van szó, aki kihagyná a kar edzését de kardiózni fog, azaz fogyni szeretne (legalábbis sztem). Nem ugyanolyan mint a cigányok akik melle és karra edzenek csak. A kardió miatt egyenletesen fogyni fog mindenhonnan, az nem lesz gáz ha nem lesz épp 40es bicepsze.
2012. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Smartguy86 ***** válasza:

Igen, de a kérdező nem csak kardiozik, hanem az edzőteremben edz is. Mellesleg ha ennyire szakértőnek tetszel lenni, akkor tudhatnád, hogy egy nőnek sose lesz 40-es bicepsze, hacsak nem szed szteroidokat - a nők tesztoszteronszintje töredéke a férfiakénak, így izomfejlettség terén a maximum, amit ki tudnak hozni magukból, az egy fitness bajnok női test, de ehhez gyilkos diéta és több évnyi kőkemény edzés kell...


Mindenesetre én nő létemre nem érezném magam olyan szarul, ha így néznék ki...dehát ízlések és pofonok.

[link]

2012. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:

*Mindenesetre én nő létemre nem érezném magam olyan szarul, ha így néznék ki...dehát ízlések és pofonok.


Már úgy értem, ha nő lennék. Mert hogy nem vagyok :D

2012. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyikben van igazság szerintem :) És a lány akit linkeltél nagyon jó alakú az tény, de nem mindenki szeretne ilyen lenni, hiszen nem csak azok az emberek járnak edzőterembe akik ki akarják gyúrni magukat :)

Nem szeretnék persze aránytalan lenni, én a lentre edzést úgy gondoltam, hogy mivel inkább a comb, fenék részen van felesleg, azokat leadni. De én nem vagyok jártas ezekben a dolgokban, ezért tettem fel a kérdést, és bocsi ha sok butaságot beszélek emiatt :)

2012. máj. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!