Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnöveléssel kapcsolatban....

Tömegnöveléssel kapcsolatban. Tömegnövelő+kaja? Help?

Figyelt kérdés

Tehát az a fontos,hogy több szénhidrátot fogyasszak mint amennyit elégetek.

Ha veszek fehérjét és dextrózt és 5g ch-2g fehérje /kg alapon kb napi 3-4 adagba beviszem az összeset amire szüksége van a szervezetemnek és emellett ha éhes vagyok még eszek,de nem zsíros kajákat,akkor hatásos lehet ez így?

Mert ugye könnyebb meginni a turmixaimat mint számolgatni mennyi csirke+rizst egyek.

Vagy most ez baromság?


2012. aug. 25. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak turmixot inni, meg dextrózt amúgy is csak edzés után szabad, szóval marad a csirke rizs.
2012. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi szervezet emésztőrendszere szilárd kajára lett "kitalálva", így nem jó napi többször turmixokat iszogatni.
2012. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem.Gondoltam,hogy ez így túl szép,hogy igaz legyen.

Köszönöm!

2012. aug. 25. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, akkor mi is azt tennénk, ha lehetne, de tuti hasmenés lenne belőle.:)
2012. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még valami!

Ha esetleg fehérjeturmix és szénhidrátként rizs/burgonya/zabpehely/tészta stb?

Vagy feltétlenül kell az állati fehérje?

Több baromságot nem kérdezek megígérem :D

2012. aug. 25. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb egy fokkal, de legyen napi többször hús is.
2012. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tapasztalat inkább szilárd kajából nyomjad mert így gondoltam mint te és a toaletten kötöttem ki szóval 1-2 adag belefér de több ne inkább valahogy próbáld meg szilárd kajából bevinni....tudom nem egyszerű de ha azt csinálod hosszútávon az emésztőrendszert meg mindent elrontasz vele és beteg leszel...szóval csak ésszel!
2012. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!