Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb. hány cm magasak az ektomor...

Kb. hány cm magasak az ektomorf, mezomorf és az endomorf testalkatú emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pontosan nem lehet ezt megmondani, de, ha van valami körülbelüli érték mindegyikre az jó lenne:)
2012. aug. 27. 02:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet megmondani, mert egy alacsony ember is lehet ektomorf vagy akár endomorf testalkatú is és egy magas ember is lehet bármelyik kategória.
2012. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NagyonGonosz ***** válasza:
A magasság nem számít.
2012. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
Itt láthatsz képet: [link]
2012. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fenti testtípusok és a magasság közt semmilyen összefüggés nincs.


Ezek azt jelentik, hogy alapvetően milyen az illető anyagcseréje, illetve milyen a végtagok és a törzs aránya.


Én 192 vagyok és ektomorf, és volt egy 158 magas, szintén ektomorf csajom.

2012. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat.


Viszont azt nem tudom, hogy én melyik típus vagyok.


kb. 173cm vagyok és 76-77 kg, széles vállam van, a derekam az viszonylag keskeny a vállamhoz képest, bár az tény, hogy van rajtam némi felesleg.

A csuklóméregetés szempontjából mezomorf vagyok, de ha nagyon erőlködök akkor rá tudom tenni egy kicsit a az egyik ujjam a másikra.

És viszonylag gyorsan tudok fogyni, és izmot is gyorsan tudok építeni.

Tehát nem tudom melyik típus vagyok, kicsit mintha mindhárom lennék, de talán leginkább mezomorf.


Szerintetek milyen típus lehetek?

2012. aug. 27. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg tegyél fel képet, abból többet tudnánk mondani.


Nézd meg magad a tükörben. Ha rövid végtagjaid vannak, és hosszú törzsed, akkor mezomorf lehetsz. Nézd meg, hogy vigyázz állásban a könyököd milyen helyzetben van a köldöködhöz képest. Ha a köldököd jóval lentebb van, akkor hosszú a törzs, rövid a kar. A széles vállad és keskeny csípőd miatt ez esetben inkább mezomorf vagy.


Ha a köldök csak picit van lejjebb a könyöknél, akkor ekto-mezo is lehetsz. Általában két testtípus jellemző egy testre.


De inkább mezo lehetsz, és mivel alacsony vagy, szép arányos testet tudsz összegyúrni magadnak.

2012. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így leírás alapján tényleg mezomorfnak mondanálak, de legtöbbször valamelyik kettő besorolási alkat keverékei vagyunk.
2012. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

ez az egész endo mezo ekto egy nagy baromság.


vékony-ekto, normál-mezo, kövér-endo. asszem el tudod dönteni magad is...

2012. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Független. Én például 183cm Mezomorf vagyok. Általában az Endomorf alkatnak rövidebbek a végtagjaik, lassú az anyagcsere, mezoknál széles váll erős test keskeny csípő (el is hízhat), Ektomorf nyúlánk karcsú vékony, fériaknál hide testalkat, nőknél (modell alkat) Biglike.
2012. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!